reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
nimitii a masz jakies podejrzenia co do cukrzycy? tutaj i tak nie robia, wiec ciesz sie ze bedziesz wiedziala co i jak. powodzenia na badaniu
 
reklama
my juz po wizycie (bagatela 4,5 h opóźnienia ;) )
na tego bakcyla co sie przyplątał dostałam globulki i po skończeniu opakowania mam powtórzyc posiew. Mam nadzieje ze do tej pory pójdzie sobie precz, bo przez czas leczenia mamy przykazana abstynencje ;(
zdziwilam sie tylko ze na tarczyce mi nic nie zmienil, a wynik podniósł sie. no nic, ufam mu i za 3 tyg sprawdzimy czy cos sie zmienilo.
podpytalam tez lekarza o ten twardniejacy brzuch po seksie. wszystko wytłumaczył. juz wiemy co i jak ;)
a i odradzil mi tą szczepionke przeciw grypie.

Nie rozumiem tylko dlaczego mnie nie zbadał (ginekologicznie). czuje sie dobrze, ale jak czytam o tych Waszych historiach z szyjka itp to sie troche martwie ze mozemy cos przeoczyc.
Was lekarz bada na kazdej wizycie??

nimitii tez sie mam wlasnie wybrac na krzywa cukrowa. juz kilka razy to przezywalam, wiec i teraz jakos pójdzie ;) robicie obciążenie z 50 mg czy 75 glukozy?
 
Do góry