reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
trzymam więc kciuki abyś nie musiała za dlugo tej cierpliwości trenować:-) masz już umówioną kolejną wizytę?
Swoją drogą uparciucha małego nosisz skoro jeszcze nie zechciał się ujawnić;-)
 
Tak mam wizytę 23 listopada, mam się stawić w szpitalu na badania. Wczoraj się okazało, że mój lekarz rezygnuje z posady w szpitalu w moim mieście i przenosi się do szpitala w mieście jakieś 40 km od mojego miejsca zamieszkania. Trochę mnie to dobiło..., tam też mam się stawić na badania krwi, usg, echo serca i inne. W sumie spędzę tam dobę.
 
Szczebiotko u nas wogóle nie ma połówkowego :( Przepisowo jest usg w 12-14 tyg. i potem jakoś w 30 tyg. Dodatkowe robią tylko jak coś się dzieje złego. Do tego na żadnym usg nie chcą mówić jaka płeć. Więc jedyna szansa na poznanie płci to dla mnie gin w Polsce :)
 
cześć dziewuszki ;)

ja miałam wczoraj wizytę i niestety nie jest różowo :( z Jaśkiem wszystko ok, ale moja szyjka nie podobała się pani dr :(
powiedziała, że za krótka (niby 26 mm - taka graniczna długość) i za miękka :( więc byłam dzisiaj rano na założeniu pessara u niej i mam na siebie uważać...
powiedziała, że niewydolność raczej spowodowana 2 ciążami i porodami, poza tym miałam już pękniętą szyjkę, więc ona nie chce ryzykować.... także zakaz seksiku itp.... no ale cóż - wszystko co trzeba zrobię byle donosić.....

ala, szczebiotka, banankowa, One smile - gratuluje udanych wizyt dziewuszki i poznania płci :tak:

Kania - ależ wstydliwe to Twoje dziecię ;) oby już następnym razem sie nie ukrywało :tak:

pozdrawiam ciepło,
A.
 
Agula to uważaj na siebie :tak: i na pewno będzie wszystko dobrze.

Ja po wizycie. W sumie nie wiele się dowiedziałam, ale najprawdopodobniej córka :-) Ale na razie się nie nastawiam. W pon. usg 4D i tam może potwierdzą. Dzidzia zdrowa, ja dostałam skierowanie na badania: w końcu mocz, morfologia i jeszcze jedno. Mam jeść magnez, bo dolna powieka w oku mi drga. Także ja dalej czekam :tak:
 
Mi się wydaje Asinko85, że Ci lekarze wiedzą co mówią, jak typują wstępnie to już prawie pewne, w końcu oni tyle tych dzidziusiów w brzuchu widzieli..także może będziesz mieć parkę:)
 
reklama
Do góry