reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Rany, przepraszam Was:zawstydzona/y: Mam ciagle problemy z tym kompem po awarii dysku, juz nie mam do niego sily... Ostatnie dni byly dosc intensywne, a wieczorami mamy akcje "oduczamy malego diabla spania w naszym lozku". Po prostu dramat:baffled: Nie sadzilam,ze moze byc tyle uporu i zawzietosci w takim malym i zwykle slodkim dziecku:sorry2: po wielu godzinach takiej histerii nie mialam juz sily dodatkowo walczyc z ta glupia, uparta maszyna
 
reklama
Kociatka uffff odetchnęłam z ulgą, że to tylko komp, najważniejsze że z Wami wszystko w porządku, że potwierdzona płeć i że szyjka nieźle trzyma. A co do oduczania spania w jednym łóżku z dzieckiem, najważniejsza jest konsekwencja i cierpliwość. Powodzenia :-)
Madzia21 śliczną macie córcię :-)
 
noooo Kociatka dobrze że jesteś :)
Super że Julek zdrowo rośnie:-):-):-) Oficjalnie Gratuluję Drugiego Mamusiowego Słodziaka:-)
Co do "starszaka " bo to już niebawem starszy brat ;) tak jak Kania pisze, cierpliwość i konsekwenca będzie wam nagrodzona ;) kciuki trzymam ;)
fajnie, bo między chłopakami będzie mała różnica wieku, ale będą się super ze sobą bawić :D :D :D
co do twojego postu:
Truskaffko, ja sie wlasnie dowiedzialam, ze u mnie z ta zewnetrzna nie jest tak zle, pomimo, ze zewn. strasznie krotka. A kiedy bedziesz miec polowkowe?
czyli że z wewnątrzną szyjką dobrze, a zewnętrzna kótka tak?
a ona ci się skróciła, czy od początku taka była?
bo u mnie niby lepiej że ta zewnętrzna szyjka krótka od początku- w senesie że nagle nie zaczęła się skracać, może taka anatomia po prostu, ale trzeba się jej bacznie często przyglądać i liczę że będzie dobrze :)

a usg połówkowe mam 8 listopada :)
najpierw 7 listopada mam wizytę kontrolną u mojej gin i będziemy podglądać szyjkę, a dzień później, jedziemy do Krakowa podgądać malucha :)

Agula i tego się trzymamy, jest oki i będzie, szyjki wytrzymają ;)
Madzia słodka Zuzia :D
 
reklama
Do góry