reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Iwonas ja kupiłam na grouponie kupon na usg 4D za 100 zł zamiast 350, więc się opłacało. Znaczy okaże się w poniedziałek ;-) ja przy Tymku miałam robione i super zdjęcia wyszły, także polecam :tak:
A, i przytyłam 2 kg :-p
 
Agula biedactwo, uważaj na siebie, oszczędzaj się. Ale dobrze, że dzidzia zdrowa ;)
Asinka gratuluję córci ;)
Ja odliczam dni do wizyty, jeszcze 6 dni. Będę wtedy też od razu robić połówkowe. :) A badanie w 4d planujemy z moim ginem na 24 tc :)
 
Tak Tymek wyglądał ok.30 tyg. (zdjęcie z 4D):
208062_216314065045621_2106552_n.jpg
 
Agula a wiesz może czy te 26mm to wewnętrzna szyjka czy zewnętrzna?
u mnie ta zewnątrzna część króciutka...ok1cm-1,5cm, też jestem pod kontrolą, co dwa tygodnie wizyty, na razie jeszcze nie zakładamy krążka, bo wewnętrzna część szyjki ma 38mm więc oki i wszystko pozamykane twarde...
Trzymaj się, zaciskam kciuki :)

Asinka super że dzidzia ma sie dobrze :) a jak się tak długo ukrywa to najprawdopodobniej córa, facetów z reguły szybko i łatwo sie rozpoznaje :p czekamy na potwierdzenie :tak:
ale słodko Tymka widać na zdjęciu;-)
 
reklama
Ja dopiero dowiem się kogo pod serduszkiem noszę 5 listopada :-) kuuuupa czasu, ale bliżej niż dalej.
31 października mam USG w Norwegii, ale szczerze mówiąc ich określaniem płci nie będę się podniecać, ponieważ większość z moich koleżanek miała tutaj błędnie zdiagnozowaną płeć przez położną...tak więc pokładam nadzieję w polskim lekarzu i moim brzdącu, że się na mamusię nie wypnie.

Obstawiam, że noszę synka pod serduszkiem.....dziwne bo na początku ciąży byłam pewna, że to dziewczynka, a teraz się zmieniło......

P.S.
w ciąży się chyba wszystko odmienia.....przed ciążą nie znosiłam makaronu "świderków" a teraz mogę ten makaron jeść 3 razy dziennie :-) uwielbiałam mięso...a teraz mnie od niego odrzuca....ahh my kobietki :-)
 
Do góry