reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Ja już po genetycznym ;)
No i wszystko w jak najlepszym porządku ;) Przezierność i wszystkie inne pomiary ok ;) Wszystkie narządy wewnętrzne też dobrze, jestem szczęśliwa jak nie wiem co ;) Mój mąż zapatrzony jak w obrazek całe USG jakby go tam nie było z wrażenia zaniemówił :-p Dostaliśmy masę zdjęć i filmik ;) Dzidzia znowu niechętna do współpracy była, wierciła się strasznie, machała do nas, ssała kciuka.
No i na 85% będziemy mieli drugą córeczkę ;)
Jestem naładowana mega dawką pozytywnej energii :)

Gratulacje ! Piękny dzidziuś.
Ja też byłam w 13tyg na usg genetycznym i dziecko też nie chciało współpracować dlatego nie dostałam żadnego zdjęcia :( a szkoda, Twoje są piękne. Mój lek.mógł się bardziej postarać :p
 
Dziewczyny 100 lat mnie nie bylo, juz wrocilam po urlopie i zdazylam na usg genetyczne sie wybrac:-) dzidzia piekna, duzo urosla- ma juz cale 7 cm. wszystkie parametry w normie, widzialam kregoslup, pecherz, serduszko, rozne przeplywy zylne, kosc udowa i wiele innych. Wszystko w normie, tylko zdjecia takie nieudane:-( strasznie wam zazdroszcze ladnych pamiatek bo u mnie niewyrazne drugi raz z rzedu. Co do plci dr stwierdzila ze za wczesnie, organy sa zbyt podobne.

Wszystkim gratuluje zdrowych maluszkow, Mikowata nic sie nie martw, dobrze ze zdisgnozowano, po porodzie na pewno szybko uda sie cos z tym zrobic!
 
03.2013 i trytytka również gratuluję udanych wizyt ;)
Moja dzidzia ma 7,5 cm już, bo nie napisałam ;) A zdjęć dostaliśmy 12 i filmik z całego USG już dwa razy oglądałam napatrzeć się nie mogę ;) Ależ jestem dziś happy ;)
 
reklama
Do góry