reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

mikowata trzymam kciuki żeby udało się jak najszybciej pozbyć tego dziadostwa, i tak jak betina pisze najważniejsze ze jesteś zdiagnozowana i ze lekarz trzyma rękę na pulsie.

Widzę że sporo z nas ma problemy tarczycowe, najważniejsze żeby było wszystko pod kontrolą.
 
reklama
betina79 - zawsze mialam dobra cytologie, ale w marcu tego roku wyszła juz zła. Dostałam antybiotyki i po 3 miesiącach cytologie mialam powtórzyć. Jakos pod koniec maja wrocilam na badanie, ale nie mozna bylo go zrobic bo jakas infekcja (znowu antybiotyki). W czerwcu zaszalam w ciaze, a w sierpniu cytologia. Gdy byłam u ginekologa by potwierdzić ciaze była znowu infekcja tylko nie do leczenia z powodu ciazy.
Dolegliwosci? Ciagle i uciążliwe uplawy, ktore nie chca sie leczyć.
 
Mikowata, szczerze wspolczuje paskudnych infekcji... Najwazniejsze, ze bedziesz pod kontrola. Po porodzie Cie wylecza:tak:
Ja mam sklonnosci do infekcji, mialam je niemal caly czas, przez lata, zawsze zero paleczek kwasu mlekowego. Nie pamietam, ile wzielam antybiotykow, bralam nawet autoszczepionke w zastrzykach. Nic nie pomagalo... W pierwszej ciazy odkrylam probiotyk ginekologiczny Progyn, niestety nie do dostania w PL na razie (sa jednak inne). Mimo wysokich kosztow bralam cala ciaze i... ani jednej infekcji. Wychodzila mi klasa czystosci I i paleczki kwasu mlekowego "bardzo liczne". Nie wierzylam wczesniej w takie rzeczy, ale to naprawde pomaga. Teraz caly czas biore ten probiotyk (okupilam sie na wyjazdach, znajomy ktory pracuje Belgii dokupil mi jeszcze) i jak na razie, odpukac, zadnych uplawow. Moze sprobujesz sobie pomoc w ten sposob? To nie jest tanie, bo trzeba codziennie wziac tabletke, a efekty sa dopiero po dluzszym czasie. Z drugiej strony, to na pewno Ci nie zaszkodzi, a moze pomoc...
 
Mikowata powtórzę się za dziewczynami, dobrze że jest diagnoza..i będziesz pod kontrolą. A po ciąży trzymam mocno kciuki żeby szybko udało się pozbyć tego cholerstwa..
 
mikowata infekcje w ciazy niestety lapia sie jak rzep psiego ogona. Czesto dziewczyny cala ciaze walcza i dopiero po pordzie udaje im sie pozbyc paskudztwa. Glowa do gory i bedzie dobrze;-)
 
Ja już po genetycznym ;)
No i wszystko w jak najlepszym porządku ;) Przezierność i wszystkie inne pomiary ok ;) Wszystkie narządy wewnętrzne też dobrze, jestem szczęśliwa jak nie wiem co ;) Mój mąż zapatrzony jak w obrazek całe USG jakby go tam nie było z wrażenia zaniemówił :-p Dostaliśmy masę zdjęć i filmik ;) Dzidzia znowu niechętna do współpracy była, wierciła się strasznie, machała do nas, ssała kciuka.
No i na 85% będziemy mieli drugą córeczkę ;)
Jestem naładowana mega dawką pozytywnej energii :)
 

Załączniki

  • ssanie kciuka.jpg
    ssanie kciuka.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 56
  • stopka.jpg
    stopka.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 57
  • profil.jpg
    profil.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry