reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

piękne wyraźne zdjęcia dziewczyny ;) gratuluję udanych wizyt! :)

nasz maluch na poniedziałkowej wizycie miał 5cm, widziałam nawet stópki i palucha wkładał do buzi :D
a w poniedziałek mamy badania genetyczne

IMG_2015.jpg
 
reklama
dziękuję bardzo :)

Szczebiotka jak klikniesz na fotki, to powinny się powiększyć :)
a płeć..po pierwsze wole mieć wszystko czarno na białym hehe więc czekam na potwierdzenie :)
no i intuicja mówiła już nawet przed ciążą że drugi synek będzie :)
Mru Gratki, słodki maluch :)
i trzymam kciuki za kolejne usg:tak:
 
Kiniusia i Truskaffka gratuluje bardzo fajnie, że wszystko ok!
Mikowata współczuję Ci bardzo, trzymam kciuki, żeby się polepszyło.
U mnie też jakoś nie wesoło z tymi kobiecymi sprawami. Byłam wczoraj u gina i z Panem albo Panią dzidziusiem wszystko ok, ale lekarka chciała mi pobrać cytologię, a tam się nie dało, bo zaczęłam krwawić.. Ledwo mi założyła wziernik. Przepisał mi tabletki Cicatridina dopoch. i mam się leczyć, a jak to nic nie da to będę miała tą kolposkopię, ale oby się to wyleczyło i było wszystko ok. Nie wiem skąd to się wzięło...
 
Mru, fajnie - gratuluje. Z tego zdjecia niestety ciotka Kociatka nie wywrozy plci. Masz inne rowniez profilowe?

Patula
, to wiadomo, skad te krwawienia? NIe jest to jakas nadwrazliwosc szyjki??
 
Kociatko no właśnie nie wiadomo..Ostatnio jak byłam na prenatalnych i wróciłam do domu to też pojawiły mi się takie plamienia, więc to stało mi się od tego, że mi tam jeździł tym swoim przyrządem. Lekarka się pytała czy miałam wcześniej nadżerkę, a ostatnio nie miałam, kiedyś tak, ale po poronieniu w tamtym roku podobno zniknęła. Nie wiem martwię się trochę, bo lekarka wspominała też o jakimś wycinku, ale na razie nie odpuszczam takich myśli do siebie, mam nadzieję że te tabletki wyleczą.
 
Patula a nie masz jakoiegos malego polipa, nadzerki?
Ja mam polipa i jak tylko lekarz mnie zbadal to odrazu mialam plamienia. Na szczescie po tym zdarzeniu bylam badana przez brzuch wiec sie to wiecej nie powtorzylo.
Mam ogromna nadzieje ze sie szybko sprawa wyjasni
Mru gratuluje, cudowny dzidzius:-)
 
Witajcie Dziewczyny:)
Przepraszam że tak ogólnie napisze, Wszystkim gratuluje udanych wizyt:) Bardzo się ciesze że marcowe maluszki rosną zdrowo:). Mam nadzieje że za jakiś czas będe mogła z Wami popisać na głównym wątku, czytam Was na bierząco, tylko czasu na odpisywanie brak, planuje tak wstępnie pracować do końca listopada, potem już powinnam mieć więcej wolnego czasu:). Mam bardzo wymagającą prace a dodoatkowo od czasu do czasu robię zlecenia w domu.
Dziś byłam na wizycie:) Wszystko jest w najlepszym porządku, maluszek ćwiczył sobie swoje nóżki:) pani doktor obejrzała go sobie dokładnie, wszystko ma na swoim miejscu:) nie wiem jaki jest duży bo nie mam na żadnym zdjęciu takiego pomiaru, ale pozostały wymiary wychodzą jak dla dziecka o tydzień starszego:) waży już 180g i na 90% będziemy mieli drugiego synka:) mi od początku było wszystko jedno więc bardzo się ciesze:). Będzie Mariusz Franciszek, mój pierwszy synek ma imiona po moich dziadkach, a drugi będzie miał imie po bracie mojego męża który zginął tragicznie wiele lat temu, a drugie imie będzie miał po ojcu mojego meża.
 
reklama
Do góry