reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hej. Jestem.
Anika cudne wieści ☺ oby tak dalej☺

U mnie sytuacja wygląda tak prawy jajnik 11 jajec lewy 10 plus drobne. Estradiol niski 208 ale Pani dr pow ze bez paniki☺ zwiększyła Menopur do 187, 5 i od jutra jeszcze Orgalutran. Wizyta w piątek. M oddał nasienie do depozytu - mam nadzieję ze wszystko dobrze bo mieli zadzwonić i cisza Stymulacja ma trwać przepisowo do 11 dni A to będzie we wtorek. Czyli wszystko się rozstrzygnie w przyszłym tygodniu ☺ milego wieczoru ☺
 
reklama
No i dobrze :). Zresztą każde dziecko rośnie inaczej. Na forum z września niektóre dziewczyny miały dzieci już po prawie 600g :D. Tzn na połówkowym. Może mój będzie szczupły, HEHE. Tylko, żeby choć wzrostem nadrobil :). Generalnie lekarz powiedział, że jest ok :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, kciuki za dzisiaj.

Mnie się na dziś udało umówić na powtórkę usg, by lekarz mógł się przyjrzeć lepiej serduszku :)
Więc znów będę mogła popatrzeć na synka :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Kobietki!
Jestem po wizycie [emoji4]
Jajnik prawy 12 pęcherzyków lewy 10 [emoji846]
Estradiol rewelacja jak Pan dr powiedział to bardzo mnie ucieszyło [emoji4]
Dostałam dodatkowo do Gonapeptyl Menopur od dziś dawka po 150 aż do wtorku i 18.05 w środę kolejna wizyta [emoji4] jestem dużo spokojniejsza po dzisiejszej wizycie oby tak dalej [emoji846] miłego dnia Kochane! [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej,
KasiaAnna bardzo ładnie "idzie" Ci stymulacja:) idziemy w podobnym czasie tylko Ty masz chyba długi protokół:D ciekawe czy razem na punkcji nie wylądujemy:p u mnie niski estradiol, ale ja przy pierwszym podejściu też miałam nisko a poźniej jak bujnął to mi transfer odroczyli z powodu podejrzenia hiperki:baffled: teraz wolałabym żeby mnie to ominęło bo liczę na świeżaki:D
Hess wspaniałych widoków na usg:laugh2:
Anika i Hess co do wagi maluszków to różnie to bywa - np. mój Antek na połówkowym ważył niecałe 500g a na tym po 30tyg niecałe 2kg - bałam się że urodzę jakiegoś klocka a tymczasem wyskoczył "Kloc" 3100g:cool2: ponoć dziecko najwięcej "koksuje " w ostatnich tygodniach ciąży zobaczymy co te Wasze Maluchy nakombinują:-) :)

Ja zaraz idę do pracy na popołudnie, jutro też tylko od rana jeszcze wizyta w Gamecie:baffled: już obmyśliłam sobie plan żeby na przyszły tydzień wziąć urlop i nie kombinować z grafikiem - liczę, że kierowniczka się zgodzi:p jutro ostatni raz jadę z M bo w sobotę wyjeżdża, bardzo się balam że nie będe miala kierowcy (niby mam prawko ale Łódź mnie jakoś przeraża:ninja2:) ale mój Szwagier rozwalił palec u ręki ma 4 szwy no i długie L4, więc choć jeden problem z głowy:cool2: Siostra mówi, że jej On zawsze przynosi szczęście to może i mi przyniesie:-p miłego dnia;)
 
Do góry