reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
Może da się z samego rana, a któraś wizyta jeszcze w sobotę i jakoś pójdzie ;)
no tylko z samego rana i ja nie mam jak wrócić do domu 😂 bo mąż zostaje w pracy w Warszawie. Więc ewentualnie mogę busem, co się wiążę z tym, że zacznę pracę o 11. I to zdalnie.
Serio, u mnie to jest bardzo karkołomne logistycznie, ale nie będę się marwtić na zapas.
 
no tylko z samego rana i ja nie mam jak wrócić do domu 😂 bo mąż zostaje w pracy w Warszawie. Więc ewentualnie mogę busem, co się wiążę z tym, że zacznę pracę o 11. I to zdalnie.
Serio, u mnie to jest bardzo karkołomne logistycznie, ale nie będę się marwtić na zapas.
To chyba prędzej zdalnie z Warszawy ma sens... Ale też pewnie nie ma co zakładać, bo jeszcze w sumie nic nie wiadomo
 
Aktualizując mój status - dzisiaj ostatnia dawka leków, a w czwartek wizyta z rozpisaniem stymulacji! 😁 Trzymajcie kciuki, żeby nic dziwnego się w międzyczasie nie wydarzyło 😅
O to wizytę z rozpisanie leków mamy w ten sam dzień :D też w czwartek idę :D trzymam kciuki 🤞🏻❤️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry