reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
U nas przyczyna jest kiepska jakosc zolniezykow a wlasciwie ich ruvhliwosc bo reszta jest ok
U mnie dodatkowo hashimoto wiec nie wykluczone ze to tez moze miec wplyw na to ze sie nie udawalo przez 3 lata
Leczymy sie w Olsztynie bo wlasnie od pazdziernika Białostocka Artemida otworzyla u nas filie wiec duzym plusem jest to ze mamy wszystko na miejscu ale poniewaz jest to nowa klinika i przeciera droge wiec tez jest wiekszy stres :eek:
 
Hess ja rowniez slyszalam w faktach co ta banda debili z wiejskiej wymysla w sprawie in vitro normalnie masakra
:crazy:
 
Powiedzcie mi kochane jak czulyscie sie po zastrzykach z gonapeptylu ?
U mnie jak narazie jest spoko ale mam mala dawke bo 0.5 amp dziennie jak narazie i to dopiero 2 dzien wiec po tym co wyczytalam w ulotce zastanawian sie czy caly czas bedzie tak pieknie czy raczej nastawic sie na jakies skutki uboczne
 
Gosia321 witaj!
Ja tez nie dawno tu dołączyłam i o wiele lepiej sie z tym czuje! Podchodzę po raz pierwszy tez mam Gonapeptyl dzis dzien 9 , nic przyjemnego kłuć sie w brzuch ale cos za cos [emoji4]12 wizyta [emoji1] Nie mam tylu doświadczeń co dziewczyny ale wszystko przede mną [emoji846]
Oczywiście ze jest raźniej [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja stosuje na wieczór 1 zastrzyk dziennie poj. 1 ml wiec dużo dzis dzien 9 nie jest najgorzej prócz senności, ból głowy, ból podbrzusza i piersi . [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
KasiaAnia
Wlasnie tez mam zastrzyk pod wieczor tak nie nalezy to do przyjemnisci a to dopiero poczatek bo przeciez jeszcze dodatkowe zastrzyki przed nami ale czego sie nie robi jak sie bardzo czegos pragnie :)
U mnie sennosci bolu glowy narazie brak cycki troche bola. Ale gorzej u mnie bylo przy antykach nornalnie 100% antykoncepcha taki spadek libido sennosc rozdraznienie zmeczenie ze szok no ale z niedoczynnoscia tarczycy tak podobno jest ze jedbe hormony nie wspolgraja z drugimi ale przetrwalan to ba szczescie ;)
 
Dziewczyny, ja po Gonapeptylu nie miałam żadnych efektów ubocznych. Potem, jak wchodzą leki do stymulacji, to czuje się kłucie w jajnikach, ale to normalne, bo się je stymuluje.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry