reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczyny dziękuję za słowa otuchy i nadziei. Bardzo teraz tego potrzebuje. Wiem że na amino.pójdę na 100% muszę wiedzieć i się przygotować co dalej. Hess coś czytałam o tym Fish tylko to też koszt ok.600-1000 zł. Jeszcze nad tym nie myślałam czekam teraz na wynik pappa choć wiem że będzie zły ale porozmawiam z lekarzem i wtedy wszystko będę już wiedzieć. W pn mam wizytę u swojego gin. Może on mnie troszkę podbuduje. Wiecie kochane moje życie od pt zmienilo się. Zero chęci do życia dobrze ze mam juz swojego misia dzięki któremu funkcjonuje. Chciałabym aby ten koszmar już się skończył.
 
reklama
KasiaAnna witaj :) u nas też był problem z nasieniem :) ale udało się ;) trafiliśmy na zdrowy zarodeczek przy 2 procedurze transfer nr 6, któremu leci teraz 34 tydzień i już bliziutko finiszu jesteśmy ❤ ...kciuki za Twoje podejście i owocną stymulkę ;)
Madziu zaciskam za Was mocno kciuki!!! Wierzę, że z Maluszkiem wszystko ok i robi Ci tylko niezłe żarty ;)
Ilka przykro mi!
 
Gratulacje! [emoji846]
Dziękuje pięknie za słowa otuchy [emoji4]
Wierze ze bedzie dobrze jak nie teraz to w innym czasie czy tak czy inaczej musi, a najważniejsze ze jest miłość ze ma sie tą druga połówkę dla której warto być, a bez której nie potrafi sie żyć [emoji4] to mnie umacnia No i nadzieja [emoji18]
Czekamy do 12go [emoji4]
Kobietki dobrej i spokojnej nocy Wam życzę .
Trzymam za Was wszystkie kciuki!
Walczmy o swoje marzenia! [emoji173]️
Never give up!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
KasiaAnna witaj :) u nas też był problem z nasieniem :) ale udało się ;) trafiliśmy na zdrowy zarodeczek przy 2 procedurze transfer nr 6, któremu leci teraz 34 tydzień i już bliziutko finiszu jesteśmy [emoji173] ...kciuki za Twoje podejście i owocną stymulkę ;)
Madziu zaciskam za Was mocno kciuki!!! Wierzę, że z Maluszkiem wszystko ok i robi Ci tylko niezłe żarty ;)
Ilka przykro mi!

Madziula czy oprócz szóstego udanego transferu zagnieździł sie wcześniej któryś z podawanych zarodków ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny ;-)
Bardzo przepraszam za słabą aktywność ale dla mnie każde takie weekendy to ogrom pracy bo z tego żyję więc wybaczcie ale dzień w dzień podałam na pysk no i oczywiście żeby było ciekawiej mój organizm wariuje przed weekendem znów pojawiło się trochę śluzu z krwią potem cały weekend spokój a dziś znów kilka jasno różowych plamek na wkladce i ból podbrzusza jak na @ do której jeszcze ponad tydzień sama nie wiem co o tym myśleć i chyba umowie się do kliniki na wizytę.

Ilka_a bardzo mi przykro ale walcz kochana skoro masz mrozaczki nie poddawaj się.

Magda nie martw się na zapas na pewno wszystko będzie dobrze :-)

Iskra ja za każdym razem miałam plamienia i nie wiem czy pamiętasz ale przy ostatnim podaniu mrozaczkow wręcz na te plamienia czekałam a gdy się nie pojawiły wiedziałam że nic z tego tak że głowa do góry na pewno nic złego się nie dzieje ale dla pewności jedź i zrób usg.

KasiaAnna u nas problemem jest endometrioza 3 stopnia ja po 4 podejsciach 2 prywatnie (po 3 zarodki dwa podane jeden rozmrażany do crio nie przeżył ) trzecie podejście częściowo refundowane czyli zabiegi leki płatne całość również 3 zarodki dwa podane z czego jeden został z nami ( Nataniel 2 latka :-) ) po trzeci wróciliśmy niestety podobnie jak w pierwszych dwóch próbach nie przeżył rozmrażania podejście czwarte całkowicie refundowane 4 zarodki 2 podane ciąża ( poronienie przestała się rozwijać) kolejne 2 rozmrozone niestety beta 1,5 do kolejnej procedury nie podchodzimy bo naszej klinice brak kasy a aby dojeżdżać mamy za daleko więc na chwilę obecną naturalne starania :-)
 
Ostatnia edycja:
Kochane proszę o sprawdzenie i ewentualne poinformowanie o wizytach tak aby było na bieżąco ;-)


MAJ


9 - 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
10- Bernadetta - wizyta w klinice
11- Anika11- wizyta u gina prowadzącego ciążę
11- Kate23- wizyta w klinice
12 - KasiaAnna - wizyta w klinice
16 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
18- gosia321- wizyta w klinice
21 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
24- Hess- wizyta u gina prowadzącego ciążę

CZERWIEC

1- Anika11 - usg połówkowe
 
Ostatnia edycja:
bernadetta - czyli większość w weekend majowy odpoczywała, a Ty musiałaś pracować. Szkoda, ale skoro to taka praca.... Dobrze, że już się odezwałaś :)

Jak możesz dopisz mnie na 24.05 - wizyta u gina prowadzącego ciążę.

Ja dziś poszalałam w Lidlu, kupiłam ciuszki niemowlęce, bo są i kilka ubrań dla siebie, bo są ciuchy dla ciężarnych.
 
Hess, też byłam w lidlu, ale wzięłam tylko jedną koszulka s, która odstaje mi pod pachami :) biust nie ten[emoji14]Dla Maluszka tylko skarpetki wzięłam... zacznę kupować po kolejnej wizycie...

Bernadetta, no to miałaś pracowity weekend... cieszę się, że wrocilas :)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
anika11 - no to ja poszalałam, bo wzięłam po każdym wzorze spodenek i body z długim rękawem i 1 opakowanie z krótkim :D. Sobie kupiłam legginsy i 3 bluzki, ale 2 chyba oddam, bo jakoś mi właśnie pod pachami odstają. Ja już generalnie czuję się upoważniona do zakupów :D. Ale mimo tego, jeszcze nie robiłam grubych zakupów, to moje pierwsze można rzec. Ja np. skarpeteczki dostałam w prezencie od koleżanki jakiś czas temu, chyba z 6 czy 8 par, kolorowych :d
 
Do góry