reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kaiiina skusilam się bo nie mam nic do stracenia a co do jutra to sama jeszcze nie wiem czy to będzie jutro możliwe że dopiero piątek :-( więc sama rozumiesz mój wybór.
A teraz inka i serniczek :-) palce lizać możemy się wymienić Kaiiina ;-)
 
reklama
Bernadetta - ach, Ty niecierpliwku :D. Koleżanka też miała crio i miała jutro testować, oczywiście poszła dziś na betę (5dpt) i zrobiła sikacza, który wyszedł negatywnie. Wyniki bety będzie miała po południu. Na prawdę, jakby pierwszy raz podchodziła, taka niecierpliwa, a ma 6 miesięcznego synka z in vitro.
Niby wiem, jak to jest czekać do betowania, ale ja jakoś dałam radę do tego 8 dpt dotrwać :D, bez sikaczy :D
Tak czy siak, zaciskam wciąż za Ciebie kciuki :)

kaiiina - to chyba masz dobrego lekarza, że tak dał skierowanie.

Słoneczko się u mnie rozkręca, choć większość nieba jest szara. Przychodzą do nas 2 wiewiórki i opitalają szyszki z sosen :D. Fajnie się na nie patrzy :)
 
Bernadetta, klapsa powinnaś dostać za ten test! ;)
Tylko beta!:) a na nią masz czas, więc głową do góry!:)

Hess, koleżanka wyjątkowo niecierpliwa! Przecież na pewno wie, jak proces implantacji wygląda..

Kaina, to skierowanie to chyba dobra wolę lekarza, a nie fakt że ciąża po ivf. Druga sprawa, że kobiety po 35. Roku życia mają to za darmo, ale to chyba Ciebie nie dotyczy ;)
 
Hess kochana daj znać jak wyszła beta koleżance :-)
Tak tak Anika11 jestem niecierpliwa ale jak sobie pomyślę że jutro może mi się nie udać pojechać to czekanie do piątku by mnie zabiło a tak już mam zarys albo nie jestem albo beta niska za za niska na test.
 
Hess widocznie tak ... chodzę do tego samego lekarza co nasza Madziula :)))

Anika no tak w czerwcu 27 bedzie ;))to nie wliczam się do tej grupy...

Bernadet z chęcią się podmienie kawałek:D serniczka też uwielbiam:)
czyli beta jednak w piątek???
 
Hess a czemu koleżanka tak szybko robiła piszesz że miała robić jutro a skoro dziś 5 dzień to jutro 6 a mi w klinice kazali zawsze na 9-10 dzień czyli w dzień spodziewanej @
Czy ona będzie jeszcze powtarzać betę ? Bo mi się wydaje że zrobiła ją za szybko na 5-6 dzień dopiero zaczyna być wytwarzane hcg z tego co kojarzę.
 
Bernadetta - pisałam wcześniej, że miała robić jutro, ale nie wytrzymała i zrobiła dziś. Tylko tak się zastanawiam, że beta chyba może później przyrosnac, bo np implantacja była później. Generalnie brak cierpliwości :)
Ja robiłam w 8 dpt betę. Przy 5-dniowym zarodku można już w 8 dpt zrobić, czasem 7 dpt. Ale jak widać, ciężko jej było wytrzymać. Chyba ma jeszcze powtórzyć betę.
 
reklama
Jeżeli tansferowana jest 5 dniowa blastocysta :

1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocysta wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiać się w ściany endometrium
3dpt.. Proces implantacji się rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywać” sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuowany, zarodek wnika głębiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest już zaimplantowany
6dpt…Zaczyna być produkowane HCG
9dpt…HCG jest na tyle dużo, że można spokojnie zrobić sikacza.
 
Do góry