reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Też jej to mówiłam, ale cóż.... Ma powtórzyć. Generalnie uważa, że w ciąży nie jest. Może nie jest, ale lepiej sprawdzić jeszcze raz betę.
 
kwiatuszekq20 - czyli jeszcze będziecie podchodzić do III stymulacji? Może do trzech razy sztuka :) Życzę Wam powodzenia i trzymam kciuki, aby jednak udało Wam się doczekać małego cudu :)
 
To ogólnie byłaby 4stymulacja a 3podejscie refundowane na które już nie mamy kasy

Może do czerwca dacie radę uzbierać? Co prawda leków do stymulacji już nie mam, mogę Ci odstąpić tylko: estrofem, Duphaston, Encorton i chyba Luteinę. Mam też antyki jeszcze.
A refundacji na leki już nie macie przez to? Może podpytaj w temacie "Kto po in vitro", tam dziewczyny może mają coś, coś im zostało i po cenie z refundacją. Ja tak miałam przy IV stymulacji, zero refundacji i odkupiłam od OlaSzy Menopur i od kogoś z netu Gonal F, a miałam też po poprzedniej stymulcje Cetrotide......i w sumie chyba udało mi się na refundacji pojechać.
 
reklama
Do góry