reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dziewczyny no tak lekarz powiedział że usg genetyczne i testy Pappa w pakiecie. Tylko że to nie jest żadna klinika tylko przychodnia,no zobaczymy ☺☺ umówiona jestem na 29.04☺ a wizyta u swojego gin. 9.05☺ Bernadetta poczekaj kochana do środy.
 
Ja nie miałam genetycznych na nfz, zapłaciłam za nie 250 prywatnie, pappa nie robiłam - uznałam, ze nie ma potrzeby :)

Bernadetta, jeszcze tylko jutro i poznasz wynik:)

Magda, cieszę sie, ze na badaniach wszytsko ok i ze Maluszek rośnie :)
 
Hej, hej
Co u Was?
Ja była. Na badaniach z krwi na tsh i ft4. Potem drobne zakupy.

Była też akcja z psem. Okazało się, że ma bebeszjoze. Dostał zastrzyk, antybiotyk na kolejne dni i mam nadzieje, ze będzie dobrze.

Słoneczko u mnie zaczyna wychodzić i zaczyna być ciepło, ciut za ciepło :D
 
Magda zrobiłam negatywny :-(
Ale nie spodziewałam się po nim zbyt wiele (miałam to zrobiłam) bo przecież moja pierwsza beta zwykle w 10 dniu wynosi około 20 to czego można było się spodziewać że test z czułością 25 wykryje tak niską tym bardziej w 8 dniu ! No nic jakoś moje nastawienie się nie zmieniło po zrobieniu tego testu będzie co ma być :-(
 
reklama
Anika no ja chodzę prywatnie w szpitalu i ten lekarz nie przyjmuje w ogóle na fundusz... dał mi skierowanie bo po in vitro ref. się nam należny tak powiedział i jeszcze z tego co wiem to połówkowe też mamy za darmo ..:)
wiec ciężko stwierdzić może to dobra wola lekarza...
Bernadet jutro już wielki dzień!:) nie poddawaj się!!! pisałam Ci że test może byc negatywny i niestety się skusiłaś...
Ja właśnie upiekłam pyszną szarloteczkez kaszą manna:)
Hess u nas jest ciągle ciepła ok 17* ale pada mżawka pochmurno tak smutno...
 
Do góry