reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

kwiatuszeq20 - jeśli chodzi o refundowane in vitro, jeśli wszystko już wykorzystałaś to nic nie musisz pisać, ani dzwonić. Ja nic nie robiłam. Generalnie prywatnie też nie musisz. No chyba, że masz np. komórki jajowe lub zarodki lub nasienie zamrożone, no to musisz podjąć jakąś decyzję co z tym dalej.
To jednak rezygnujecie, czy może robicie długą przerwę? Czy może macie plany jeszcze inne?
 
reklama
a TO dziwne bo ja na skietovaniu mam napisane IVF i lekarz sam powiedział ze usg gen będzie jeszcze na fundusz refundowane, ze 400zl zaoszczędzimy... A ja chodze prywatnie... i ten lekarz na fundusz wcale nie przyjmuje...
 
Bernadet no ja też po profamilii chodze i tylko na usg dostałam skierowanie;)
I jak kiedy idziesz na betę masz juz jakiś plan??? Faceci tacy są... Ja jak szlam pierwsza betę zrobić to mój R jakoś obojętnie to przyjął a ja mało co się nie posilalam ze stresu podniecenia itd:) kazda z nas wie jak się czujesz:*
 
no na twoim miejscu poczekałabym do środy na bete mi sikaniec przy becie 560 (14dpt )ledwo cieniutka krecha druga wyszła wiec lepiej nie ryzykuj żebyś niepotrzebnie się nie rozczarowała
 
reklama
Do góry