reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Bernadetta, jeszcze tylko dzisiaj i jutro i zrobisz betę, więc tak naprawdę zostało około 48 godzin:) Maz nie jest w stanie zrozumieć Twojego stanu, bo to nie on sterowany jest wszystkimi kropkowymi hormonami;) dla niego bez różnicy jeden dzień w te czy tamta stronę. Dla kobiety nie;) życzę pozytywnego wyniku!!

Hess, chyba delikatnie pojawia sie brzuch. Rano jest płaski, ale "rośnie" w ciągu dnia i wieczorem odstaje i nie mogę wciągnąć, więc to chyba TO ;) miałaś podobnie? Jeśli chodzi o wagę, to wróciłam do tej sprzed ciąży, więc pewnie dopiero teraz zaczne tyc;)
 
reklama
Dzięki Anika11 ale już sama nie wiem co myśleć dziś boli mnie prawy jajnik ten w którym powinna być w tym cyklu owulacja :-(
Nie wiem czuje się normalnie , ostatnim razem chociaż jakiś śluz jakieś plamienia a tym razem nic zero nawet latka jakoś słabo wychodzi bo jej tyle co nic na wkladce no i co mam o tym myśleć ? Nie wiem ale mi się to wszystko razem nie podoba :-(
 
bernadetta - nie myśl, po prostu poczekaj. Przecież nie musi być zawsze tak samo. Nie zawsze muszą być plamienia itd. Ile dziewczyn pisało, że nie miało objawów a tu pozytywna beta. Będzie co ma być, ale chyba nie ma co wsłuchiwać się za bardzo w swój organizm. A bóle na okres mogą być, ale to nie znaczy, że okres będzie.

anika11 - cóż, ja to w ogóle nie miałam płaskiego brzucha, bo jestem przy kości, ale najpierw miałam twardy brzuch pod pępkiem, a nad powiedzmy, że płasko. A potem nagle ta twardość przeniosła się nad pępek i wtedy zaczęła mi taka fałdka się powiększać :D, a na dole zrobiło się miękko :D
Ja do tej pory (po tym jak schudłam 6 kg) przytyłam (wróciło mi) 2 kg, więc tak spokojnie to idzie na szczęście.
 
Kochane już po wizycie. Wszystko dobrze dzidzia już ma 4.25cm rośnie jak szalony ☺☺ Anika no dziś już mój 10 tydzień i 3 dzień. Dostałam tylko żuravit na bakterie. Dostałam też skierowanie na NFZ na usg genetyczne i testy Pappa. Jestem zaskoczona że refunduja.
 
Bernadetta nie stresuj się kochana. Każda z nas tak miała że szukała objawów. Ja ostatnim razem przed beta byłam już na tyle zrezygnowana że nawet nie wierzyłam ale WY mnie podnioslyscie na duchu i dzięki wam wierzyłam do końca. Uda się:tak::tak:
 
24magda09 - jak masz skierowanie od lekarza na NFZ to usg i pappa są za free :)
Fajnie, że dziecko już takie duże, no i że wszystko gra.
 
Magda super wieści niech zdrowo rośnie skarbek.
Wiem że bardzo się przejmuje ale to nie pierwszy raz i dlatego mam świadomość że może być różnie a z doświadczenia wiem że tak jak to bywa w moim przypadku samo to że się w ogóle udało je rozmrozic to już był cud a jeśli faktycznie by się udało że by przetrwały to byłby to podwójny cud.
 
Magda super wieści niech zdrowo rośnie skarbek.
Wiem że bardzo się przejmuje ale to nie pierwszy raz i dlatego mam świadomość że może być różnie a z doświadczenia wiem że tak jak to bywa w moim przypadku samo to że się w ogóle udało je rozmrozic to już był cud a jeśli faktycznie by się udało że by przetrwały to byłby to podwójny cud.
I będzie CUD zobaczysz ☺☺
 
reklama
Kwiatuszek wydaje mi się że wystarczy zadzwonić chyba że masz jakieś zamrożone zarodki wtedy trzeba wypełnić formularz zrzekajacy się i pozwalający na adopcję tych zarodków innej parze.
A co się stało jeśli mogę spytać że się poddajecie ?
 
Do góry