reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kaiina, przegapilam info i godzinie Twojego transferu, ale to nie zmienia faktu, że od rana zaciskaM kciuki :))
 
reklama
Bernadetko to mocno mocniutko za Kropeczka i jutrzejszą wysoką betkę :)
Witch za nowy plan działania kciuki ;)

A mnie złapał jakiś wirus żołądkowy i ledwo dycham :(
 
Bernadeta, raczej jakieś naturalne specyfiki na tę chorobę, ewentualnie *spam*. A jutro niech będzie piekna beta! :)

Witch, daj znać, jakie ustalenia!

Madziula, jak się czujesz ciazowo? Mam nadzieję, że infekcje odpuści!

Kate, u mnie ok. Czuje sie dobrze, jakies lekki mdlosci, zawroty głowy i sporadyczne zmienia w brzuchu.
Trzymam kciuki za szybką i bezbolesna histero u Ciebie :)
 
Cześć dziewczyny ;-)
Już jestem od dwóch dni się zamierzam napisać ale brakło mi czasu moi się pochorowali mąż złapał wirusa małemu wychodzą kły ( za każdym razem tak samo wymioty, biegunka, gorączka) normalnie padam z nóg mało co spałam przez ostatni tydzień raz że denerwuje się cały czas wynikiem a tu jeszcze to wszystko.

Kaiiina pewnie jesteś już po transferze ale trzymałam mocno kciuki i nadal będą trzymać za piękne wgryzienie.

Kwiatek1988 dziewczyny napisały już chyba wszystko ja ze swojej strony dodam że jeśli się czegoś bardzo pragnie to nic nie powinno ci stanąć na drodze.

Witch powodzenia na wizycie oby wszystko poszło po twojej myśli.

Hess czuję się tak sobie nadal bolą jajniki, pobolewa dołem brzuch nie wiem co się działo wczoraj (może się wgryzaly albo wgryzly i się udało) ( albo wręcz przeciwnie) miałam ból jak na @ a resztki luteiny tak jakby lekko pozbawione na różowo ?
Najgorsze że i mnie zaczyna brać jakiś wirus już dziś katar ciekawe czy mogę wziąć jakieś krople ?
Witaj ;)) najlepiej wypij mleczko z czosnkiem albo pokrój cienkie plasterki czosnku na chlebek,to będzie chyba najlepsze lekarstwo w tym stanie ;))
 
Czosnek i mleczko to u mnie na porządku dziennym :-) bardziej niż ta choroba martwię się tymi przebarwieniami pytanie do dziewczyn ktore ostatnio zaszly w ciążę Anika11 czy przy zagnieżdżaniu zarodka miałaś jakieś plamienia bóle ?
 
Bernadetta, ja miałam bóle i delikatne plamienia do trzech dni po transferze, później już cisza. Nie wiem, czy to bylo od zagniezdzenia, bo w trakvie transferu od uzywanych narzedzi pojawilo sie krwawienia i lekarka uprzedzala, ze cos moze wyolynac. Brzuch tylko lekko cmil, brałam magnez i nospe.
Kochana, jutro będzie wiadomo. Może u Ciebie ta zabarwiona lutka to od podrażnienia. Używasz aplikatora? Na dwoje babka wrozyla! Jestem pozytywnych mysli, jesli chodzi o Ciebie :)
 
Nie nie używam aplikatora jestem w środku tak obolała po punkcji że aplikator tylko jeszcze bardziej by mnie podrażnil właściwie ta punkcja ze wszystkich była najgorsza po wcześniejszych nic mnie nie bolało już na drugi dzień a tu od punkcji ciągle jakiś ból jest do zniesienia oczywiście ale wcześniej tak nie było dlatego dopytuje :-( heh masz rację na dwoje babka włożyła albo będzie albo nie jutro się wszystko okaże tylko jak ja wytrzymam do 14 bo dopiero o 14 wydają wyniki :-(
 
Słońca wy moje:)) jesteśmy juz we dwoje:)) coś po prostu pięknego i niesamowitego!!! 11.02 pierwsza beta nie ma innej opcji jak pozytywna oczywiście:) trochę łezki poleciały ze wzruszenia podali ni piękną blastocyste 3BB, z pozostała trojka czekamy na info do piątku, bo słabsze były dwie morulki i jedna blastocysta oby tylko przetrwały!!! I jeden został juz na 9mies.
Transfer bezboleśnie wesoło szybko i sprawnie:))
 
reklama
Do góry