reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kaiiina tak bardzo się ciesze

Ja dziś nie poszłam do pracy taka migrena ze dopiero się ogarnęłam :(

Dziewczyny proszę o pilne dla mnie info.

Czy przy stymulacji można wziąć tabletkę przeciwbólowa np apapy extra i czy można wziąć znieczulenie u dentysty. ???
 
reklama
My z mężem swego czasu zakwalifikowaliśmy się do zabiegu in vitro. Zabiegi miałam przeprowadzane w zeszłym roku. Wprawdzie nie udało sie za 1 razem ale za drugim już tak. Obecnie jestem mamą :) Zabieg wykonywali mi w Invimedzie. Tutaj jest opis ich programu na ten rok:
http://www.invimed.pl/refundacja-in-vitro
Niestety od 2017 roku prawdopodobnie programu już nie będzie.
Kochana ja też w Invimedzie Wrocław a ty? Za 1 razem się udało teraz dwie próby nieudane i będę podchodzic do 3 ;)
 
Kaiiina tak bardzo się ciesze

Ja dziś nie poszłam do pracy taka migrena ze dopiero się ogarnęłam :(

Dziewczyny proszę o pilne dla mnie info.

Czy przy stymulacji można wziąć tabletkę przeciwbólowa np apapy extra i czy można wziąć znieczulenie u dentysty. ???
Dziś też pogoda do d..py :(( apap chyba można ale nie wiem jak że znieczuleniem,może lepiej przesunąć wizytę. Ja w ciąży leczylam zęby i brałam znieczulenie ale po punkcji nie wiem.
 
Kwiatek pamietaj że lekarze z klinki wiedzą o naszych obawach,musisz im zaufać i szczere rozmawiać i zadawać pytania na które nie znasz odpowiedzi. Ja jeśli coś potrzebuje lub nie jestem pewna pisze do swojej gin.sms i zawsze otrzymuje odp ;))
 
Ja codziennie od 1.5 miecha mam migreny i jadę na tabletkach ale raz w tyg mam tak jak dziś ze mnie paraliżuje i pewnie będę brała te zastrzyki i apapy extra codziennie rano po jednym ehhh... A te migreny to napięciowe bóle głowy dla tego tak długo trwają. Miałam badania i jest ok. Raz do roku mam 3 miechy z życia wyjęte. Dla tego tez boje się tak wszystkiego ehhh. .. i znowu za bardzo patrze w przód. .. zachowuje się jakbym co najmniej arszenik miała sobie wstrzykiwac :) ale u mnie wiele rzeczy jest na nie. Ty odstawiamy psychotropy tu te migreny tu lęki ehhh
 
reklama
Kwiatek pamietaj że lekarze z klinki wiedzą o naszych obawach,musisz im zaufać i szczere rozmawiać i zadawać pytania na które nie znasz odpowiedzi. Ja jeśli coś potrzebuje lub nie jestem pewna pisze do swojej gin.sms i zawsze otrzymuje odp ;))
O no to super. Napisze wszystkie pytania na kartce żeby nie zapomnieć.

Szkoda, że odwołują to in vitro bo nie jestem gotowa w tym momencie ; ( ale wole się przemeczyc niż potem płacić 20 tys.
 
Do góry