reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Kwiatuszek, no to start! niech to będzie dla Ciebie owocny czas:)

Kasia, skrobnij, co lekarz rzekł na wizycie!

Hess, rwa odpuszcza, czy nadal męczy?

Witch, jak nastroje przed jutrem? pamiętaj, tylko spokój nas uratuje ;)

ja od dzis do niedzieli mam studia. pojechałąm dzisiaj, ale byłam tylko połowę czasu,a wracając wpadłam do mojej lekarki po recepty i nawet udało mi się z nią pogadać odnośnie leków i wizyty, początkowo miałam mieć wizytę 9 lutego, ale uprosiłam, by byłą wcześniej i tak oto 4 lutego zobaczę Kropka :)
 
kwiatuszekq20 - super, to widzę, że u nich norma, też miałam taki zestaw, tylko ciutkę inne dawki + Clo. :) Encorton też masz brać? Idziesz krótkim protokołem? Kiedy kolejna wizyta? Trzymam kciuki za dobry jakościowo kurniczek :)

anika11 - rwa jeszcze nieco męczy, ale już słabsza jest :) Fajnie, że zobaczysz Kropka wcześniej, już się nie mogę doczekać Twojej relacji z wizyty :)

KasiaMakaronik - jak wizyty?

kaiiina - powodzenia jutro, jak tylko dojdziesz do siebie, to dawaj znać co i jak :)

Witch320 - zaciskam kciuki &&&&&&& za jutro.


Jutro trzymamy kciuki za pozytywną betę Witch320 i jajcobranie kaiiiny :)

STYCZEŃ


28 - Witch320 - I pozytywna beta !!
28 - kaiiina - punkcja

29 - Hess - USG ciąży

LUTY

02 - kaiiina - udany transfer!!
03 - Bernadeta - I pozytywna beta!!
04 - anika11 - I spotkanie z Kropkiem
05- Madziula_87 - połówkowe
08 - Madziula_87 - połówkowe (prywatne)
12 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - KATE23 - anestezjolog
13 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
15 - KATE23 - histeroskopia
18/19 - KasiaMakaronik - wyprawa do szpitala w Olsztynie
 
Ostatnia edycja:
anika11 - miałam 7,5 mg (1,5 tabletki dziennie). No właśnie tu było moje niedopatrzenie i lekarza też, bo po punkcji brałam nadal, ale tabsy się skończyłī, a będąc na konsultacji 5 dni po punkcji nie zapytałam lekarki o to, ona też nic nie mówiła i generalnie wyszło na to, że z dnia na dzień przestałam brać. Potem hiperka, to w ogóle zapomniałam o tym......no i po prawie miesiącu to już nie było sensu się o to pytać.
Generalnie wiem, że czasem schodzi się z niego pół roku, albo lekarze robią szybkie schodzenie i trwa to 2 tygodnie. Ale nie wiem jak dawki wyglądają.
 
reklama
  • Cześć dziewczyny ;-)
Witch Kaiiina trzymam kciuki za pozytywną betę i udaną punkcje ;-)
Kwiatuszek super oby dalej do przodu :-)
Anika11 super że się udało załatwić wcześniej wizytę :-)
Dziewczyny tak pisaliscie wczoraj o encortonie i tak się zastanawiam ja go dostałam dopiero po transferze w dawce pół tabletki 5 mg na noc ostatnim razem też tak miałam i teraz tak się zastanawiam czy to oby nie za mało ?
 
Do góry