reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Bernadetko kciuki za dobre wieści w dniu jutrzejszym :) i szczęśliwy transfer ;)
Kaiiino będzie dobrze :) ...taka ilość pęcholków, że jajniki możesz odczuwać i to bardzo :-/ ...za szybkie wyznaczenie punkcji kciuki zaciśnięte! ;)
 
reklama
Witam dziękuję za miłe słowa otuchy i ja również trzymam za was mocno kciuki co do jutra mam wrażenie że ta niedziela nie ma końca już sobie wyobrażam nocke :-( ostatnio jakoś tak bardzo tego nie przeżywałam ale teraz to może dlatego że to już pewnie moje ostatnie podejście nie mam już siły ani zdrowia na kolejne. Miłego wieczoru odezwę się jutro co i jak.
 
Bernadetta o której masz transfer?? Kciukam za pozytywne wieści:)
Anika dokładnie tak jak piszesz:) aż spać nie mogę a o 5:00pobudka..
Szykuje się pełen wrażeń dzień:D
Hesslepiej żeby było mniej a dobrej jakości niż marny kurnik:ppp
 
A więc transfer będzie :-) 14. 40 tak jak było uzgodnione z 4 zarodków mam jedną bladtocyste mocniejsza jedną słabsza i te zostaną podane no i dwie słabe które mogą się jeszcze rozwinąć za tem trzymajcie kciuki 14. 40 :-)
 
kaiiina - no oczywiście, że chodzi mi o dobrą jakość, a nie o niezliczoną ilość :)

bernadetta - w takim razie mocne kciuki za Twoje blastusie :)
 
reklama
Do góry