reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Hess będzie mi miło jak mnie dopiszesz :) ale jak to napisać....hmmm 19.02 wizyta na której będę mieć rozpisane leki:)
Kate23 Dzieki wielkie :-D ja z lekarzem P.R nie miałam kontaktu. Embriolog powiedział że mam zadzwonić do mojego lekarza co uczyniłam. Pani powiedziała mi że doktor oddzwoni...niestety minęły 3 miesiące i zero odzewu, troszkę mam żal o to. Stymulacja była totalna klapą, jedna komórka tylko prawidłowa. W innej klinice miałam 10 prawidłowych z czego 5 się zapłodniło. Wydaje mi się że za wcześnie miałam punkcję bo największy pęcherzyk miał wtedy 18mm (2 dni przed punkcją) Mam nadzieję że teraz pójdzie lepiej, wszystko w rekach pani B:)
 
Hej kobietki, dopiero wróciłam z kliniki do domu oczywiście profesor miał opóźnienie. Na USG jeszcze nie było nic widać , ale powiedział mi ze wszystko jest jak najbardziej ok mam brać luteinę i clexan no i zwolnienie na 14 dni w środę za tydzień pwinniśmy zobaczyć serduszko :-) tylko ze nas nie będzie także ten czas niestety mi się wydłuży . Zaskoczył mnie tylko tym ze nie mam sie wogóle przejmować komórkami nk. A bym zapomniała kobietki jeżeli Wasi mężczyźni maja problem z nasieniem tak jak to było tez w naszym przypadku mój maż od grudnia brał glutathione w zastrzykach i sam profesor powiedział ze bardzo możliwe ze to m.in. dzięki temu specyfikowi nam sie udało . Poczytajcie na temat tego środka może którejś z Was tez pomoże .
 
Heiza szkoda, ze nic jeszcze nie bylo widac bo pewnie nie mozesz sie doczekac. Mozesz isc do swojego stacjonarnego gina za 2-3 dni, juz napewno bedzie widac pecherzyk. Bedziesz prowadzic ciaze w Invikcie? Nigdy nie slyszalam o glutathione, zaraz popytam wujka google ;)
 
cześć dziewczyny obeznane w zastrzykach, stymulacji itd.
Pytanko:
Czy beta hcg 4500, 12 dni po pregnylu może być jeszcze nim zafałszowana czy może to ciąża mnoga?
Za bardzo nie chce mi się wierzyć w tekie szczęście.
Dodam, że prawdopodobna owu była do 24h po zastrzyku. Ciałko zółte i endo w dniu bety 17mm
 
Jakas kosmiczna ta beta ... Nie wiem ale wydaje mi sie ze nie mozesz byc w ciazy podczas stymylacji. Opisz w igole swoja sytuacje bo to co napisalas troche wyrwane z kontekstu :-)
 
Kasik profesor nie prowadzi ciąż :szok: wiec muszę znaleść sobie gin na miejscu i znowu nie wiem co robić bo zwolnienie mam do 16 a w sobotę dopiero wracamy z gór nie wiem czy ta doktorka do której bym chciała chodzić przyjmuje w poniedziałki . Powiedział tez ze jest tylko 2% ryzyko ze może być coś nie tak przy tak dobrych wynikach , ze mam być dobrej myśli
 
Heiza zwolnienie moze Ci wypisac rodzinny, Ty chyba masz chody w sluzbie zdrowia wiec sobie zorganizujesz przedluzenie L4 :) Acha i zwolnienie mozna wypisac na 3 dni wstecz wiec nawet jak w poniedzialek ta doktor, do ktorej chcesz chodzic nie bedzie przyjmowala to masz czas do czwartku.
 
reklama
Myślałam że wiecie co to pregnyl i na jakiej zasadzie działa. Jak pisze że 12 dni po zastrzyku tzn że jestem już około terminu @. Napisałam też że owu była zaraz po zastrzyku. Jest to niby norma na 4tc podana no i w tym tygodniu pęcherzyka może być nie widać. Tylko zastanawiałam sie czy nie zafałszowany wynik przez pregnyl. Czy nie za szybko lekarz zrobił badanie.
 
Do góry