reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Witam,

Jołasia ja również nie pomogę choć podobnie jak Hess miałam Pregnyl przy stymulacji clo, która jak widać była bez efektu i jedyne co zapamiętałam to, to że po zastrzyku strasznie bolał mnie brzuch:-p ale wartość bety zarąbista i oby oznaczała to na czym Ci zależy:-)


a u mnie śnieżnie, Mały jednak został w domu bo w końcu mam na niego zwolnienie i tak dziwnie mi było wysłać go do przedszkola a sama będę się byczyć w domu:-p dzisiaj pojawiło mi się jakieś lekko brązowe plamienie, także jutro może @ ruszy to będę dzwonić do kliniki i w końcu coś się ruszy:-D:-D:-D:-D miłego wieczorku:tak:
 
Czesc dziewuszki
Ze strachem w oczach polecialam do apteki- dzieki Bogu zrealizowali moja recepte na gonal ( recepta ze szpitala z ktorym zerwano umowe:( )
Jako histeryczna histeryczka balam sie ze bede sobie refundacje chwilowo w buciki wsadzic. Okazalo sie jak zwykle ze przesadzam :-)
Lece jutro na histeroskopie- mam nadzieje ze dowiem sie co z nami dalej bedzie
 
Witajcie Dziewczyny !! Jutro trzymamy kciuki za Karusię28 !!

Kalendarz


LUTY

06 - Karusia28 - histeroskopia

09 - DW87 - start stymulacji
10 - OlaSzy - wizyta rejestracyjna do programu MZ
13 - Tola23 - histeroskopia
13 - Ewciak30 - wizyta u gina prowadzącego
16 - DW87 - podglądanie kurnika
16 - Hess - kontrola torbieli
19 - enni - wizyta przed stymulacją
25 - basia-krk - histeroskopia
 
Ostatnia edycja:
A ten lek Dipherline to standardowo podają w histeroskopii?
No nic w przyszłym, tyg też mnie histeroskopia czeka. Ehhhh
 
reklama
Karusia28 - a na co ten lek? Tak z ciekawości, bo też nigdy nie miałam histeroskopii.

Tola23 - to co nic nie mówisz!!?? Podaj datę, to dopiszę Cię do kalendarza i będziemy trzymać kciuki za Twoją histero ;-)
 
Do góry