reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dawno mnie tu nie było...
Nie wiem, czy do Was wracam...
Kibicuję Wam Wszystkim z oddali!! I za Każda z osobna trzymam kciuki!!
Mam pytanie: czy któraś z Was dostała przed criotransferem decapeptyl depot od 18-19 dnia cyklu? Po co?
 
Alternatywa ja przed każdym crio brałam Decapeptyl Depot 3,75 mg w 19 dc, a w kolejnym od 3 dc brałam Progynove, mój lekarz za każdym razem szedł tym samym schematem. Przy 1 criotransferze okazał się skuteczny i zaszłam w ciążę :)

Dziewczyny podczytuję Was regularnie ale się nie udzielam.
 
Kwiatuszku ja podchodziłam dwa razy w Rzgowie i było ok. Ale gdyby za drugim razem nie udało mi sie to myślałam o Warszawie. Rzgow moge polecić lekarz w porządku rejestracja ok przed punkcja panie pielęgniarki i pani anestezjolog super po punkcji co 10 min sa przy Tobie i sprawdzają czy wszystko ok po punkcji dostajesz bułeczkę i herbatę i idziesz na wizytę lekarz Ci mówi co udało sie pobrać i przybliżony termin transferu. Wszystko jasne i czujesz sie pewnie bo jesteś poinformowana co i jak.
 
Hej dziewczyny, cały czas jestem z wami i kibicuje, nie odzywam sie za bardzo bo by szybciej Leciał mi czas do bety zabrałam sie za robienie kartek świątecznych, a że mam ich do zrobienia 150 to bardzo szybko lecą mi dni.

Smerfeta, dzieli za pocieszenie :-)
Kasik a Ty jakiej klasy miałaś zarodki podane?


danii - ło matko....150 kartek??? Co tak dużo? Sama robisz od A do Z?? Fajnie :tak:


A ja moje drogie robiłam dziś badania.

Progesteron 2,65 - więc mogę pożegnać się z transferem "świeżaczka".
Estriadol - 7570
shocked.gif.pagespeed.ce.zTDkkC3Wvr.gif
i mi strzałkę przy tym postawili, że to już wysoki wynik. Matko, to ile ja tam jajec mam?!?!?! Mam tylko nadzieję, że z 14 mm podrosły do 18 mm, jak lekarz chciał.

Czekam jeszcze na wyniki DHEA.......kurde, nie uprzedzili mnie, że to płatne, a nie na fundusz. Ani lekarz nie mówił, ani w rejestracji.
 
Hess co sie odwlecze ... Ale estradiol to masz ogrooooooomny!!! Ciekawe co sie tam w jajnikach dzieje :) będzie owocnie :) kciuki obys miała duuuuuzo do mrożenia :)
 
Hess, tak 150 od a do z :-) także nie mam czasu myślec o becie :-)
Ale tobie estradiol wystrzelił, ktoś Ci konsultował ten wynik, żebyś hiperki nie miała.
Szkoda, że świezaczka nie dostaniesz, ale przynajmniej bedziesz miała duuuuuuuzy zapas mrozaczkow :-)
 
Tylko 6 zarodków, reszta komoreczek idzie do adopcji. Bo zrozumiałam, że zamroza zarodki, nie komórki.

Nie mam konsultacji już przed punkcja. Nie boli mnie, więc hiperki chyba nie mam??
 
reklama
Hess wiem, że nie mozna zapłodnić więcej niż 6 w programie. Ale oocyty chyba mozesz mrozić wszystkie.
Zapytaj moze kate na tym drugim wątku, ona miała mrożone oocyty.
 
Do góry