reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

LISTOPAD:


GRUDZIEŃ:
01.12.2014 Olusia połówkowe
02.12.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego
02.12.2014 Hess punkcja
02.12.2014 EwciaK podglądanko
03.12.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
04.12.2014 Danii wysoka beta
04.12.2014 Anulla wizyta u gina prowadzącego
05.12.2014 Tuśka wizyta pęcherzykowa
08.12.2014 Hania USG połówkowe
12.12.2014 Kotuska USG połówkowe
15.12.2014 Hania wizyta


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Witam dziewczynki,

jestem po pierwszym zastrzyku i nie było źle, to rzeczywiście pikuś, tak jak pisałyście. Chwilę mi zeszło, żeby wbić sobie igłę, ale jak już wbiłam to nic nie bolało, jutro to już bez stresu pójdzie.

Hess - 47 zastrzyków, jesteś mistrzynią, ale masz dziurek :) To 02 grudnia Ty na punkcję, ja na podglądanko. A przypomnij mi, gdzie Ty jeździsz?

Kasik - masz rację to pikuś. Ale na pęknięcie jak będę miała to chyba jednak do przychodni skoczę, bo to chyba w tyłek.

Magda - dziękuję za wpisanie mnie na listę, aż miło mi się zrobiło.
 
EwciaK30 - hehe, nie wiem czy mistrzynią, ale przez tą długą stymulację musiałam się dłużej kłóć. W niedzielę będę robić 48 zastrzyk z Choragonu, tego na pęknięcie. W rejestracji położna powiedziała mi, że jeśli mam przyjąć pojedynczą dawkę tylko, to można zrobić sobie w brzuch - podskórnie. Nie trzeba domięśniowo.
No, zastrzyki to pikuś :)

Ja chodzę do Invicty w Warszawie. 2 grudnia będziemy trzymać za siebie kciuki :tak:
 
Witajcie. Niestety ja znów przychodzę ze złą wieścią. Miałam trzeci i ostatni już transfer w pierwszym podejściu do IVF i wynik bety <0,1. :-(
Pewnie musimy teraz czekać do kolejnego podejścia 3 miesiące ale czy to termin wymagany dla samej stymulacji? Czy jeśli znów pójdę protokołem długim, to moge się już zgłosić za 2 miesiące aby zacząć brać antyki?
Eh ciężko mi strasznie na sercu. Tak mi żal męża. Ostatnio mówił o adopcji, a my przecież jesteśmy jeszcze młodzi. Nie chcę wierzyć, że los może być tak okrutny i nigdy nie zajdę w ciąże...
 
Hess - no pewnie, że będziemy trzymać za Siebie kciuki wzajemnie:-)
Ty już będziesz miała punkcję, więc jesteś o krok dalej, zazdroszczę.

Marikka - bardzo mi przykro, nawet nie wiem, co napisać w takiej sytuacji. Ściskam bardzo mocno.Los na pewno nie może być tak złośliwy.Musi być lepiej.
 
Marikka przykro mi :-( Nie wiem jak to jest z długim protokołem więc nie pomogę ale pomiędzy stymulacjami powinno minąć minimum 3 cykle więc skoro najpierw bierze się antyki to chyba możesz zacząć je brać za 2 cykle. Może to nie był TEN cykl, oby przy drugim podejściu zarodek już z Tobą został :tak::-)
 
EwciaK30 - czas szybko zleci, zanim się obejrzysz już będziesz po transferze :)

Marikaa - przykro mi :-(, ale nie poddawajcie się. Ja idę teraz długim protokołem, ale to mój pierwszy raz, więc nie wiem jak to jest potem. Jestem przed punkcją. Choć w Inviccie lekarz mi mówił o przerwie miesięcznej tylko. Ale to chyba za mało. Lepiej te 3 miesiące odczekać, a po 2-óch pewnie mogłabyś zacząć brać antyki. Ale to już musisz z lekarzem uzgodnić.
 
reklama
dziewczyny poleccie jaka klinika najlepsza leczyła sie ktoras moze w ktorejs
1 Bocian Białystok (Mrugacz,Pietrzycki który lepszy?)moze jakis jeszcze godny polecenia???
2 invicta Gdańsk nie znam zadnego maja dobre labo ale słyszałam ze pacjentki traktuja taśmowo???
3.Novum Warszawa znow dobre labo myslalam o Wojewódzkim , Zamorze Obuchowskiej lub Taszyckiej kogo polecicie?

novum i invicta maja chyba najlepsze labo prawda? maja IVM czyli dojrzewanie niedojrzałych komorek ale czy w refundacji to wchodzi w gre? albo mozna dopłacic? invicta ma FAMSI MMSOME


to ost nasza nadzieja jak w zadnej z tych nam nie pomoga to juz nigdzie...
 
Do góry