reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

w ramach ciekawostki: siostra mojego męża robiła IVF w Holandii i dali jej progesteron, a jak okazało się, że jest w ciąży to kazali odstawić. Ciekawe, że to zupełnie inne rozwiązanie niż stosuje się u nas
No mi też lekarz kazał odstawić… wizytę w klinice mam dopiero na 8.08. Dziś biorę ostatnią luteinę dopochwowo i zaczynam się cykać. Co prawda u mnie na świeżym transferze, ale i tak się martwię.
We wtorek idę do swojego ginekologa, żeby zobaczyć co i jak, zrobię też progesteron w poniedziałek, żeby zobaczyć co się z nim dzieje po odstawieniu leków i będę to konsultować z lekarzem we wtorek jeśli na USG będzie wszystko dobrze.
 
reklama
Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi i wsparcie ♥️🥰🥹 Dobrze że jesteście serio. Zawsze tak jakoś człowiekowi lżej jak się pożali. Mój M to już mówi że ja nie doceniam że mam taki szybki kontakt z lekarzem i wgl. No i on też jest dużo spokojniejszy i nie panikuje tak jak ja. A ja hipochondryk plus nerwica lękowa to potrafię szybko wpaść w spiralę. Chociaż już teraz po terapii i tak jest lepiej 🥰
W razie gdybyś jutro czy niedzielę gorzej się czuła i niepokoiła to zawsze możesz podjechać do szpitala. Tam na pewno cię dokładnie zbadają i będziesz spokojniejsza :)
 
ej mam dla Was niusa: mój mąż się spytał, czy jednak możemy jutro zadzownić do kliniki i może by się udało zrobić kwalifikację jeszcze wcześniej i może w sierpniu już się stymulować 😅 tak, tak, to właśnie Ci ludzie, któzy "nie wiedzą czy chcą" 😂
 
Ja dzisiaj wydaje się że trochę lepiej, podbrzusze już mnie tak nie boli i przy śniadaniu trochę lepiej. Jedyne co to wzdęcia cały czas i ból jakby wszystkich mięśni na brzuchu. Gdzieś przeczytałam że to jest spowodowane tym że jest płyn który drażni otrzewną i stąd takie odczucia. 🤔
@amusedxxx a jak Twoje samopoczucie po punkcji ?
 
Ja dzisiaj wydaje się że trochę lepiej, podbrzusze już mnie tak nie boli i przy śniadaniu trochę lepiej. Jedyne co to wzdęcia cały czas i ból jakby wszystkich mięśni na brzuchu. Gdzieś przeczytałam że to jest spowodowane tym że jest płyn który drażni otrzewną i stąd takie odczucia. 🤔
@amusedxxx a jak Twoje samopoczucie po punkcji ?
oczywiście miało być przy siadaniu a nie śniadaniu 😅
 
reklama
oczywiście miało być przy siadaniu a nie śniadaniu 😅
Czyli smaczne śniadanko musiało być, skoro lepiej jest 😁
Ja się nastawiłam, że w weekend pewnie będzie najgorzej a dzisiaj się obudziłam i jest dobrze. Już mnie praktycznie jajniki nie bolą, wczoraj jeszcze jak jechałam autem to przez każda dziura i nierówność na drodze myślałam że padnę 😅 i wzdęcia mam wrażenie, że też dzisiaj zeszły, płaskiego brzucha nigdy nie mam ale w końcu nie wyglądam jak pod koniec ciąży :) tylko tak mnie cycki bolą, że masakra, to pewnie przez duphaston.
 
Do góry