reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

KasiaMakaronik, o matko :szok:. Jestem w szoku, że z tylu komórek nic. Przykro mi bardzo, to nie tak miało być. Ale dziewczyny już powiedziały Ci co najlepiej zrobić. Kurcze szkoda, że trzymali zarodki do 5 doby. Ale zrobisz teraz genetykę i nawet jakbyś miała podejść za 3-4 miesiące, to lepiej poczekać i zrobić dodatkowe badania. i może niech Cię lekarz pokieruje krótkim cyklem, może to pomoże.
 
reklama
Olusia prywatnie mozesz sobie zrobic wszystko na raz ale na nfz dostaje sie skierowanie najpierw na kariotypy a pozniej na mutacje. Jednak jezeli mamy czas bo i tak musimy zrobic przerwe miedzy stymulacjami to mozna w ten sposob troche zaoszczedzic.
 
KasiaMakaronik bardzo mi przykro :( Żadnego wpływu nie mamy na niektóre rzeczy-niestety... Przecież każda z nas pragnie zaznać tego szczęścia... Miejmy nadzieję, że do każdej przyjdzie to szczęście tylko po prostu w innym terminie
 
KasiaMakaronik ogolny bez problemu da Wam skierowanie do genetyka jak opowiesz Wasza historie. Moja rada - zadzwon jutro do Invicty zapytaj czy mozesz sie umowic do genetyka na nfz, powiedz, ze masz skierowanie. Jak bedzie termin na ten rok to od razu popros, zeby Was zapisala na pobranie krwi na kariotypy na nfz. Najlepiej tego samego dnia co wizyta u genetyka. Gdyby jakims cudem byl wczesniejszy termin na kariotypy niz wizyta u genetyka to powiedz, ze tego dnia nie mozesz. Gdyby sie recepcjonistka dopytywala powiedz, ze macie juz skierowanie na kariotypy. Pamietaj, ze zarowno wizyty jak i pobrania krwi musza byc dwa - dla Ciebie i M. W ten sposob zyskasz sporo czasu bo na wyniki dosyc dlugo sie czeka. Od razu po wizycie u genetyka zapisz sie na kolejna i zrob ten san manewr z pobraniem krwi na mutacje nieplodnosci zenskiej i meskiej. W razie czego wizyte mozesz odwolac bez konsekwencji. Jak za bardzo zawile napisalam to smialo pytaj, chetnie pomoge.
 
Ostatnia edycja:
Kasik a powiedz a jak mojej koleznce nie udaje sie zaciazyc mimo ze ma zarodki i ma nawet w stadium blastki to facet tez musi zrobic badania na mutacje? Czy tylko ona?
 
Dzień dobry wszystkim z rana :happy2:. Jak jest kurcze strasznie zimno na dworze, brrrrr :eek:

Powiedźcie mi proszę, czy na wizycie stymulacyjnej jak pójdę z wynikami progesteronu i estradiolu to te wyniki powinny być niskie, wysokie czy jakie?
 
KasiaMakaroni strasznie mi przykro. Myslalam o Tobie.
Jak dziewczyny pisaly to czasami loteria.
Zrob sobie troszke przerwe, a w miedzy czasie zrob genetyke. Bierzcie witaminki.
Ja jak mialam wiecej pibranych komorek to, chcislam zamrozic nadwyzke troche to kosztuje ale zawsze jakies zabiezpieczenie - u nas nie bylo ci mrozic jesli chidzi o komorki bo nie przetrwaly.
A moze na nasrepny raz popros o podanie zarodkow w 3 dobie.
 
Przepraszam, za bledy pisze z komorki. Chcialam poprawic, a wyslalo mi sie.

Enni ja wyciskalam powietrze ze strzykawki i dopiero nabieralam srodek. Trzymam kciuki.

Gizas a u Ciebie jak stymulacja?

Kristin@ przykro mi :(
 
reklama
Dzień dobry wszystkim z rana :happy2:. Jak jest kurcze strasznie zimno na dworze, brrrrr :eek:

Powiedźcie mi proszę, czy na wizycie stymulacyjnej jak pójdę z wynikami progesteronu i estradiolu to te wyniki powinny być niskie, wysokie czy jakie?
Jak pójdziesz po wyciszeniu to wyszstko niskie, potem podczas stymulacji estradiol rosnie a progesteron powinnien sie utrzymywac na niskim poziomie.Na dojrzały pęcherzyk odpowiada 150-200 estradiolu.
 
Do góry