reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
KasiaMakaronik jestem w szoku :( Baaaaardzo mi przykro, wiem co czujesz. Mialam podobna sytuacje jak za pierwszym razem zadna komorka sie nie zaplodnila. Tylko, ze ja mialam tylko 3 komorki a Ty 17 jezeli dobrze pamietam. Kochana tak bardzo mi przykro. Sami zadzwonili do Ciebie czy Ty dzwonilas? Moze to jakas pomylka? Oby ...
 
dziewczyny to jest moje 3 podejście w rządówce 2 zadzwonili sami Niedawno zadzwoniła doktorka kazała brać 3 razy dziennie luteinę na wywołanie okresu
Szłam długim protokołem brałam gonal i menopur wszystko szło tak ładnie jestem załamana zostało mi ostatnie podejście nie wiem co dalej
nasza droga jest dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuga i bardzo kręta
 
KasiaMakaronik nawet nie wiesz jak mi przykro :(
Mialas dużo komórek a ile się zaplodnilo? Może to rzeczywiście jakas koszmarna pomylka, bo jak to możliwe? Kurcze nie rozumiem tego :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry