reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
no właśnie nie wiem, czy nie będę za parę lat żałować decyzji, co bym nie zdecydowała... No nic. Życie pokaże.
Ale tak, ja chyba jakoś nadzwyczajnie boję się, że będę żałować macierzyństwa i będę tęsknić za życiem bez dzieci (zakładając oczywiście, że kiedyś będzie mi dane być matką).
Mając jedno dziecko powiem szczerze - w pierwszym roku jego życia, nie raz myślałam "na co mi to było"... Mając wyrzuty sumienia zł, że po kolejnej nieprzespanej nocy, pojawiają się myśli iż tęsknię za poprzednim życiem.. tym jakie było przed macierzyństwem. Pomimo że od pierwszej minuty Jego życia kocham go coraz mocniej .
Teraz, kiedy "jakoś" nam się układa, mały jest bardziej samodzielny, chodzi do żłobka a ja wróciłam do pracy - jest ciężko ale nie żałuję swojej decyzji ❤️ jest wspaniale ❤️ rozczula mnie swoim "mamusiu"🥺
I walcząc teraz o rodzeństwo dla niego, wiem że będzie ciężko, że dwojka małych dzieci da nam w kość. Ale nie wyobrażam sobie już innego życia, takiego bez celu. Chociaż "matką Polką" siedząca w domu z dziećmi nigdy nie będę 🤷🏼 udusiła bym się w domu siedząc
 
Powiem Wam dziewczyny że coraz mocniej czuje jajniki, wręcz powiedziałabym że mnie bolą... Wiem że tam jest tych jajeczek dużo ale zastanawiam się czy nie wziąć jakiejś no-spy max bo czuję się trochę jak wtedy kiedy miałam torbiele na jajniku.
 
Powiem Wam dziewczyny że coraz mocniej czuje jajniki, wręcz powiedziałabym że mnie bolą... Wiem że tam jest tych jajeczek dużo ale zastanawiam się czy nie wziąć jakiejś no-spy max bo czuję się trochę jak wtedy kiedy miałam torbiele na jajniku.
zadzwoń do kliniki i poproś o rozmowę z położną niech Ci doradzi co możesz wziąć. O której jutro masz wizytę?
 
Powiem Wam dziewczyny że coraz mocniej czuje jajniki, wręcz powiedziałabym że mnie bolą... Wiem że tam jest tych jajeczek dużo ale zastanawiam się czy nie wziąć jakiejś no-spy max bo czuję się trochę jak wtedy kiedy miałam torbiele na jajniku.
Mnie też pobolewają. Ale się nie martwię, bo przy jednym pęcherzyku przed owulacja mnie często bolał jajnik, a co dopiero jak ich jest tyle :) dobrze że masz opcje skonsultować z lekarka swoje obawy. Będzie dobrze :)
 
reklama
reklama
Do góry