reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Gizas mamy 4 blastocysty zamrozone tym razem bo wczesniej nie przetrwaly i p. Dr powiedziala, ze jesli by teraz nie wyszlo to dobrze by zrobic genetyke zarodka.
Podane mialam w 3 dobie 2 zarodku, mam 32l. Ale uprosilam p.w labo. i p. Dr M. Zgodzili sie - 1 sie przyjal.
 
Nie było mnie dwa dni , mimo iz jestem i rodziców zeby było
Mi lżej jak M nie ma to jakaś zarobiona jestem a od wczoraj boli mnie gardło :/

Kasia makaronik jestem W szoku !!!!!! Ale tak jak piszą Dziewczyny to loteria !!!! Kasik dobrze ci napisała wiec w poniedziałek działaj z telefonem , umawiają sie do genetyka i zaraz Leć do rodzinnego po skierowania osobno ciebie i dla twojego M.
Moim Zdaniem Jeżeli to była trzecia stymulacja to musieli juz zaodnic wszystkie ale jak widac olali to kompletnie :( a pierwsze podejście prywatne miałas tez w invikcie ? A moze warto zmienić klinikę , inne labo , embriolodzy?
Teraz 3 miesiace suplementacji i odpoczynku kochana.

Asia po 35 r zapladnianiaĄ wszystkie chyba ze nie chcesz. Ale jak widzisz nie wszyscy o tym informują .

U nas Franuś rosnie jak na drożdżach , oprócz mnie :p
Wazy ju 618g i ma 20cm dlugosci( oczywiście od pupci do główki ) ma Długie nóżki i stopy :) M ze mną nie był teraz na badaniach bo wyjech ale zdjęcia wysłane i relacje z wizyty tez :) mam tez film wiec jakby był :) no i znowu ciśnienie miałam wyższe :/ a w domu i u mamy mam książkowe :/
Młody chyba szykuje. Sie na hallowen bo zdjęcie ma upiorne :) ImageUploadedByForum BabyBoom1414312775.545642.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1414312775.545642.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1414312775.545642.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 66
Genna o taki "upiornym " zdjęciu wszystkie marzymy:-D duży już maluszek:tak:
Asia jak się ma 35 lat to mają obowiązek zapłodnic wszytskie komórki i jak to jest 3 podejscie nie ważne czy prywatne czy MZ tez zapładniają wszystkie:blink:
Ewis to miałaś piękną stymulację:tak:najważniejsze że zakończylo się ciążo ale cudownie że masz jeszcze tyle pingwinków i to blastusi. Czyli rodzeństwo czeka-super i jeszcze raz gratuluję.

Może mnie tez życie zaskoczy i też będę miała piękną betę bo o mrozaczkach to już nie marzę:baffled:
 
genna super fotka :-)

KasiaMakaronik a może spróbuj zapytać w Invikcie dlaczego nie zapłodnili Ci wszystkich komórek skoro to była 3 stymulacja? Tak jak napisała Gizas nie ma znaczenia czy poprzednie były z rządówki. Najlepiej napisz oficjalne pismo, wówczas będą musieli odpowiedzieć. Teraz to już i tak nic nie zmieni ale może w ramach przeprosin dostaniesz jakiś rabat np na badania. Warto spróbować.
 
reklama
dziewczyny taka jestem zła że mnie głowa boli od myślenia tyle lat i wciąż porażki, byłam dziś w pracy myślałam że zajmę myśli ale nie wychodziło:wściekła/y:
Genna super synuś rośnie troszkę go prześwietlili:-D .Tak 1 podejście też miałam w invicie
Ciekawe czy mi przygotują ten protokół z laboratorium
Nie jestem pewna ,ale czy któraś z nas na forum nie miała podobnego przypadku do mnie
 
Do góry