reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dziewczynki ja tak na szybko bo w pracy jestem i mam kupę pracy.
Otóż wczoraj przeżyłam prawie stan przedzawałowy i wylew krwi do mózgu łącznie :szok:
Byłam u swojego doktorka a ten oglądając mój brzusio przez USG nagle stwierdził z oczami jak 5 zł „Ale jaja” Okazało się bowiem że …
MAM DWIE FASOLKI– obu biją serduszka, jedna 4,24 i druga 4,08, serduszka biją jednio 158 i 172. Obie ruszają raczkami i nóżkami :-)

Okazało się przez dopochwowe nie były obydwie widoczne bo jest jedna za drugą, zresztą w Invimedzie tez mi robili usg i też stwierdzili ciąże pojedynczą.Całe szczęście że już zrobił mi usg przez brzuch.
Mój doktorek stwierdził że jeszcze nigdy nie zdarzyło mu się odkryć że ciąża jest podwójna w 11/12 tyg. ciąży. Zresztą jest bardzo dobrym specjalistą USG z najlepszego warszawskiego szpitala
Szybko umówił mnie do poradni ciąży mnogiej w tymże szpitalu i już w poniedziałek mam wizytę :)

Nie spałam przez cała noc :szok::szok::szok:
 
Jazzabell normalnie jaja jak berety !!!! Ale jak to jest możliwe że nie było widac wczesniej 2 pęcherzyków? Czy to jednojajowe są bliźniaki ??? Wstaw fotkę.
 
Ostatnia edycja:
Jazabel ale nius !!!!!! I w XXI wieku takie rzeczy !!!!! U mnie żeby nie było za słodko mam dzis krwawienie. Boje sie. Noc nieprzespana i bóle oczywiście. Jestem wykończona. Czy uda mi sie przetrwać to wszystko ? Brak mi pozytywnego myślenia.
 
Raptus kciuki mocne trzymam :-)

Magda ja też poprawiłam oglądalność tvn'owi i zawiodłam się bo Cię nie widziałam :-( A byłaś chociaż w tej restauracji już po rewolucji? Ciekawa jestem czy nadal utrzymują jakość bo znam jedną gdańską restaurację gdzie rewolucje dały efekt tylko na krótko

Medalikara nie bardzo rozumiem skąd rozterki dot karmienia? Uświadomisz mnie bardziej szczegółowo? ;-) bo nie wiem dlaczego nie mogłabym karmić? :-/ wiadom jak dziecko nie będzie mogło samo ssać to trudno, wiele jest takich dzieci i nie ma co rozpaczać. Znamy taki przykład z innego wątku i z dzieckiem jest wszystko ok mimo że karmione tylko z butli nie mlekiem matki

Jazzabell ale numer :-D podwójne szczęście ;-) a przypomnisz nam czy miałaś transfer jednego maluszka czy dwóch? Masz jeszcze mrozaczki? :-) Najważniejsze że dzieci zdrowe, nie martw się :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry