reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
O Magda, to Wy tez byliście zaskoczeńi? Moj maź był pewien, ze on robi tylko chłopaków. :laugh2: A tutaj taki zonk. I ja tez ńiezbyt lubię różowy. W ogóle obawiam sie, czy będę umiała młodą kobietę wychować, jak ja najchętniej bym sama facetem była:) kremów i make-upow ne znoszę, nigdy sie nie balsamuje, dobrze,ze nogi depiluje;-). No i jak ja mam kobitkę wychowywać? Co? Moja mama przeszczesliwa. Ona zawsze mówi, ze córcia to najcudowniejsza sprawa dla matki. Ale..... Najwazniejsze żeby była zdrowa i do taty podobna (ojciec to blondyn z blekitnymi oczami, chudy z natury o mega zgrabnych nogach:)) :tak: Hihi...
 
Hahaha Kasik co racja to racja ;)

Agaawa, u nas w rodzinie więcej chłopców ;) wszyscy mówili że wyglądam na chłopca. My odkąd zaczęliśmy mówić o dziecku było że będzie Stasio ;)
A ja gdzieś tam z tyłu głowy czułam że będzie niespodzianka ;) A nawet rozmawiałam z brzuszkiem i mówię "oj kropuś jak byś okazał się dziewczynka to zrobilibysmy wszystkim niespodziankę, a babci na złość (teściowej)". Ważne żeby zdrowe było z resztą damy radę :) Ja jak byłam mała miałam pełno ubrań różowych od chrzestnego z ameryki ;) nawet w pampersy już robiłam a mama je suszyła bo dziadek zapomniał powiedzieć że to jednorazowe hahahaha ale jak poszłam do szkoły różowy stał się zmorą. Nikt nie nosił takich cukierkowych ubrań tylko ja obrzydziłam sobie te kolory strasznie ;) ale moda się zmieniła a dziewczynki tak słodko wyglądają w różu,błękicie, turkusie itp cukierkowych kolorach ;)
 
Anuszka super ze dzialacie i robicie badania... :tak:

Agawa
gratuluje coreczki :tak:

Kotuska szukam dalej sobie wozkow... ale ten jakos wpadl mi w oko... no ale zobaczymy... dzis pokazalam mezowi i tez mu sie podoba.. musze pomyslec i zmierzyc go czy przejdzie przez drzwi ;-)

genna faktycznie przemyslalam to i rozmawialam z mezem ze cena calkiem fajna jak na tyle akcesorii... :tak:
 
Hehe Kasik! No jakby tutaj mnie ująć:)) wiec obcasy zawsze, ciuchy raczej dość eleganckie, ale wygodne, ale notorycznie z rozwianym włosem ( byłam kilka lat blondynka, ale w ciazy poszalalam na czerwono - dosłownie:)) poldlugim i z rozmytym makijażem. No staram sie jak moge, ale mi nie wychodzi:) i zawsze to ja ide na pierwszy ogień jak trzeba zrobić coś szalonego i/lub głupiego:)) mąż juz sie przyzwyczaił i teraz juz nawet sam mnie zgłasza do najglupszych pomysłów i konkurencji:)
acha! I kocham czerwone szpilki.
 
Witam nocna pora.. nie moge spac bo tak sie zle czuje :-(
Dzis popoludniu odwiedzily mnie kolezanki, bylo milo, fajnie i smiesznie... zrobilam do jedzenia kanapki itp.. chociaz wiele mnie to kosztowalo. chociaz kazda cos przyniosla ze soba.. normalnie nie moglam na to patrzec, praktycznie nic nie zjadlam, tyle o ile... maz mi troszke potem usługiwał i podawal do stolu... jedna z kolezanek pomogla mi bo ja nie dalam rady stac nad jedzeniem bo momentalnie dzwigalo mi sie do gory...:-(
 
reklama
WRZESIEŃ:

19.09.2014 Raptus transfer

22.09.2014 Milena prenatalne USG
22.09.2014 Magda wizyta u gina prowadzącego
24.09.2014 Anulla wizyta serduszkowa
24.09.2014 Smerfeta badania prenatalne
25.09.2014 Kasik prenatalne
26.09.2014 Magda, echo serca
30.09.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego
30.09.2014 Medalikara wizyta u gina prowadzącego


PAŹDZIERNIK:
01.10.2014 Montana wizyta w klinice USG połówkowe
02.10.2014 Kotuska USG prenatalne
03.10.2014 Olusia badania prenatalne
03.10.2014 Madziula 87 wizyta przed crio
04.10.2014 Jazzabell badania prenatalne
08.10.2014 Medalikara prenatalne
08.10.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta
15.10.2014 Agaawa USG połówkowe
23.10.2014 Madziulka Rz wizyta u immunologa
27.10.2014 Syllka badania prenatalne


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Do góry