reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Agawa z rozwianym włosem i rozmytym makijażem ..... Trudno sobie wyobrazic hihihihi ale perspektywa Małej niebieskookiej blondyneczki o długich nogach i nie chodząca w różach jest do ogarnięcia :)
Agawa w zaraz kids sa piękne dziewczęce ciuszki i nie sa różowe :) ja sie zakochalam :) znalazłam nawet super bluzo-sweterek z wąsem :) i dla niej i dla niego ( jakby co to ja mam fiolka na punkcie wąsa ) ImageUploadedByForum BabyBoom1411106927.809454.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411106927.809454.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411106927.809454.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 40
Dziewczyny
Z tym określeniem płci to różnie bywa.mojej sis najpierw powiedzieli ze syn, potem już ze chyba nie, a potem ciągle się bobas przekrecal i nie wiedzieli do końca. Wyszła córka. Moja sis też nie przepada za różowym i ubiera mała w to co wygodne. Nie raz na podwórku ludzie mówią do swoich dzieci: choć pobawić się z chłopczykiem, chociaż ma spinke we włosach :-D:-D:-D
Agaawa
No to jak twoja córka pójdzie w tatusia to będzie laska ;-)
My oboje chcielibyśmy córkę ...
 
Ostatnia edycja:
Magda poki co to sie chyba nie zmieni... ale dam rade... dzis malo w ogole spalam... jestem padnieta, spiaca i w ogole... masakra jakas.. !! moj chcialby zaprosic znajomych na jutro... a ja nie bardzo to widze po wczorajszym.... ech... :-(

Raptus kciuki za udany transfer :tak:

genna fajna ta bluzeczka... :tak:
 
Raptus kciuki za transferek, juz nie długo bedziesz mieć w brzuszku swoją kropeczkę ;-).
Agawa gatuluję córci, ale najwżniejsze że zdrowa i ładnie rośnie. Ja to Wam powiem że jakies mam przeczucie ze u mnie tez bedzie dziewczynka, choć jak juz pisalam jest mi to obojętne, tak intuicja mi caly czas podpowiada ze dziewuszka sobie mieszka u mnie. Lekarz w 13 tyg dawal mi 70% na to że bedzie chłopczyk hihi. Zobaczymy na kolejnej wizycie, czy intuicja mnie zawiodla czy tez nie ;-).
Magda ja też oglądalam Gesserowa specjalnie :-)
 
Dzieki Dziewczynki!

juz sie przesłalam z myślą o córeczce. Obudziłam sie z uczuciem, że i tak i tak ją bardzo kocham. I tyle!

Raptus - &&&&&&&&&& ogromniaste!

Magda, pls zmień mi na liście datę wizyty badania polowkowego na 15 październik. Dzieki:)
 
Hejka - ja już po wizycie u gina ....wszystko ok, jajniki w porządku, żadnej torbieli, czyściutko, kolejna wizyta 3.10 (16 dc - bo u mnie cykle długaśne), no i zobaczymy - jeżeli endometrium będzie ładne to crio będzie na cyklu naturalnym, jeżeli będą jakieś przeszkody to crio w następnym cyklu dopiero ;-)
Kwiatuszek - sikacz u niektórych już wychodzi w tym dniu, a u innych niestety nie! ja trzymam mocno za betkę wysoką :-)
Raptus - kciukacze mocno zaciśnięte :-)
Agawa - będzie córcia superaśnie, niech rośnie zdrowo :-)
Hania za twojego Grosia też mocno zaciskam - oby tak dalej :-)

Za wszystkie pozostałe ciężarówki też mocne - jak zwykle! ;-) spokojnego ciążowania - rośnijcie zdrowo :-)
 
reklama
Raptus , kciuki za transfer !!!! przesyłam &&&&&&&&

Kwiatuszek ja w szczesliwym cyklu w 6dpt miałam II - ale moja blastka była już wychodząca z otoczki i szybko sie zagnieżdziła bo z krwi z tego dnia miałam wynik 64.
 
Do góry