reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

dziewczyny ja już zaczynam myśleć, że ten acesan powoduje plamienia. Jak zmniejszyłam do 1 tabletki, to nie plamiłam aż tak mocno. Teraz lekarz znowu zwiększył do 2 i znowu mocno plamię.
Dziś mija 2 tydzień po becie, więc mam nadzieję, że niedługo przejdzie. Ostatnio nie bolało, a dziś znowu, ale po no spie i jedzeniu przeszło :) Ach, już mogłoby być 2 tyg do porodu :-D
 
reklama
Anulla wiem jak to jest czekać z niecierpliwością na wizytę. Ja czekam od 2 września aż do 25 września na kolejne usg i mam czarne myśli bo zero objawów ciążowych. Brzuch rośnie ale to chyba ciąża spożywcza bo jem za dwóch zamiast dla dwojga ;-):-D Piersi powiększone z widocznymi żyłami i nic więcej. Bolał mnie brzuch trochę jak na @ od bety aż przez jakieś 3-4 tygodnie ale nie mocno i tylko czasami, nie musiałam brać nawet nospy. Od 2 tygodni nic nie czuję, stąd moje czarne myśli. Od 5 dni (odpukać) nie plamię ale boję się, że znowu wrócą jak bumerang. Taki już nasz urok :zawstydzona/y:
 
Kasik ja się boję, bo te plamienia mnie wkurzają. Bóle nie są mocne i czasami wystarczy położyć się, a czasami no spę muszę brać. Nie są to silne bóle, więc chyba nie powinnam się martwić skoro Wy miałyście. A z objawów, to ja nie mam żadnych - nawet piersi nie są wrażliwe, żadnych żyłek itp. Tylko bym ciągle spała i wczoraj padłam o 20.00 a wstałam dziś po 9.00. Tylko w nocy wstawałam często. Chociaż jakby mdłości były to bym była spokojniejsza. Mam nadzieję, że w środę będzie serduszko i że już nie nastraszy mnie tak jak poprzednio.
 
Serduszko przestało bić. Świat mi się zawalił na głowę. Zaraz wróci m nie wiem jak mu powiem że nasze dziecko nie żyje
 
Chloe ale jak przecież Juz było dobrze? Miałas wizyte? :( :( :( tule cie mocno kochana!!!!
Jazzabel no takih newsow to sie nie spodziewałam ;) zeby tak późno ciąże blizniaczą odkryć :) gratulacje podwójna mamuśko :)

Kasik ja teraz mam 5 tygodniową przerwę w wizytach , co prawda jedno USG ale dowcipne miałam w szpitalu prawie 2 tygodnie temu ale nie widziałam obcego :/ tez zaczynam sie bać bo Bulgotania juz mniejsze po tych moich bólach podbrzusza, waga spada i zaczynam sie bać :( mimo iz u mnie juz jutro 19 tydzien sie zaczyna

U mnie w domq w ciazy to bardziej pies jest ale tak jak ty Kasik w ciazy spożywczej :) je za mnie i obcego :)
Dzisiaj miałam ochotę na leniwe ale skończyło sie na wodzie z rosołu :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1411133558.830081.jpg ImageUploadedByForum BabyBoom1411133582.209910.jpg zdjęcia z dzisiaj ...... Gdzie ten obcy jest co? Bo juz deprechę łapie normalnie z kolejnym niedowierzaniem ludzi
Kasik rzeczywiście ten sklep co kupiłaś ciuszki jest w Gdyni w klifie, u nas niestety nie ma będe musiała jechac do Torunia jak zajdzie taka potrzeba , bo nie lubie spodni bez przymierzania kupować

Medalikara dzięki za stronkę na prwno skrajne kilka pomysłów :) jak nie będe sobie radziła babcia mi pomoże , zawodowa szwaczka :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1411133760.753474.jpg ImageUploadedByForum BabyBoom1411133773.820040.jpg materiały juz kompletuje , grudniu zacznę szyć :)

Pochwale sie ze dzisiaj byłam odwiedzić czworaczki, takie małe i słodkie , mieszczą sie po dwóch w łóżeczku Kruszynki :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411133558.830081.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411133558.830081.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 68
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411133582.209910.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411133582.209910.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 72
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411133760.753474.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411133760.753474.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 52
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1411133773.820040.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1411133773.820040.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry