reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Enni pisałam już na wątku IUI ale powtórzę też tutaj, że bardzo mi przykro :-(

Genna ZUS podobno sprawdza wyrywkowo zwolnienia, bez względu czy ciążowe czy nie, bardziej sprawdzają czy ktoś w ogóle przebywa w domu lub w pobliżu np. na spacerze, w sklepie czy aptece. Jest wiele osób, które biorą zwolnienia i jadą np. za granicę do męża albo na wycieczkę albo po prostu pracują na czarno.

Anulla beta piękna, w poniedziałek będzie pęcherzyk na milion procent bo beta będzie powyżej 2 tys :tak::-)
 
Kasik, ja to cały czas patrzę na Twoje wyniki i widzę, że mamy w miarę podobne, więc się uspokajam, że jest ok i rzeczywiście do poniedziałku wzrośnie tak dużo. Byłam w szoku, ze beta tak szybko rośnie:) A zwalnia po ilu tys?
 
A może zmiana kliniki to i dla mnie będzie dobre wyjście.
Może nowi lekarze i inne podejście i na mnie lepiej zadziała . . .dylemat
 
anuszka zastanów się, bo nowi lekarze mogą mieć inne odejście i inny plan działania. Jeśli to będzie 3 podejście to może akurat opłaca się zmienić i nie stracisz a zyskasz. Ja bym po 2 próbach w tej samej klinice zmieniła, bo tak chciałam robić.
 
Przepraszam Was ze sie nie udzielam i w końcu wygonicie mnie z forum :) mam ciężkie dni. Dzis była pierwsza troche przespana noc. Mam duże bóle i cały czas jak nie krwawie to plamie. Wczoraj już nie dawałam rady i poszłam na wizytę. Grosiu urósł do 0,68 cm serduszko przyspieszyło do 130 uderzeń. To super wiadomości. Złe to ze mam twarda macice taka skurczowa i ze mam te bóle. Leżę tylko wstaje na siusiu i po jedzenie i cierpię. Ale to nie ważne chociaż jestem bardzo bardzo zmęczona tym niewyspaniem. Martwię sie bardzo bo skąd te bóle i krwawienia. Odliczamy każdy dzień żeby grosiu był silniejszy. Sorki ze tak smuce ale cholernie sie martwię. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.
 
reklama
Jestem juz po punkcji. Pobrano 22 komorki!:szok: Gdzie ja to wszystko pomiescilam? :confused: no i teraz juz wiadomo skad ten ogromny estradiol. Niestety nie wiem ile z nich jest dojrzalych. Dowiem sie tego oraz ile udalo sie uzyskac zarodkow, dopiero przed poniedzialkowym transferem.
Teraz pizamka, aplikacja luteiny, estrofemu i ide do lozka, bo brzuch coraz mocniej zaczyna bolec.
 
Do góry