reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Kasik, mi mówiłyście, że nie musi być na czczo, ale w sumie to ja już sama nie wiem:sorry2:
Haniu, trzymam dalej mocno zaciśnięte kciuki za Twojego maluszka, niech rośnie i walczy. Oszczędzaj się i leż - dasz radę, bo czego się nie robi dla maleństwa;-)
Smerfeta, no gratuluję sporego malucha :)) Widoki na pewno piękne, ja to chyba się popłaczę jak zobaczę pęcherzyk ciążowy, bo ciągle się boję, czy będzie - a co dopiero jak zobaczę rączki i nóżki u kropka:) Ja to jak coś to zobaczę kijankę :-) - tylko lekarz musi pokazać, bo pewnie na początku nic nie zobaczę :sorry2:
 
Kasik, ja poprzednie subpopulacje robiłam po śniadaniu i jak miałam powtórzyć teraz w ciąży to lekarka powiedziała ze robi je się na czczo ! Podobno to ważne i mogłam mieć zafalszywowany wynik poprzednio.


Smerfeta, pokaz nam swoja dzidzie.
 
Ostatnia edycja:
Kotuska oto dzidziolek :-D
DSC_0515[1].jpg
 

Załączniki

  • DSC_0515[1].jpg
    DSC_0515[1].jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 48
Smerfeta, ale śliczne foto dzidziusia ;)

Ja w piątek zabieram z sobą siostrzenice na USG. Młoda strasznie przeżywa wszystko i czeka na kuzynke ;) Poproszę też o nagranie badania na płytę.
 
Smerfeta ale super fota ! Fakt wygląda jak mały Alien ;-)

Kasik jedz na czczo lepiej.

A ja mam juz spodnie co je zamawiałam no i tak się prezentują. Na fotce nawet sie załapał mój kot. On to musi byc w centrum zawsze.
 

Załączniki

  • 20140910_184359.jpg
    20140910_184359.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 56
  • 20140910_184443.jpg
    20140910_184443.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Co zażywacie na mocny ból prócz ibuprofenu ? próbowałam paracetamol , apap i nic mi nie daję, zawsze miałam bardzo mocne bóle podczas @ , aż mdlałam i wy...... z bólu .
Nie chcę zażywać tego świństwa , by zrobić wszystko co możliwe by się nie powtórzyła sytuacja ....
Madziulka ja zawsze miałam bolesne @ i brałam ketonal ale też się okazało że szkodzi na komórki. Kupiłam najmocniejszą nospe i do tego tylko paracetamol i jakoś pomagało... poza tym mam wrażenie, że po ivf ciut mniejsze miałam boleści miesiączkowe. Dziś też czytałam że olej lniany reguluje cykl i też pomaga na boleści więc może zakup olej i po prostu dodawaj do sałatek itd. Ja też planuje zakup oleju

Edycja:

Kotuska pięęęękny kot :tak: mój brzuch też tak wygląda :) A jakiego jesteś wzrostu? Mi pewnie będzie ciężko przez neta kupić bo jestem dość wysoka
 
Ostatnia edycja:
Do góry