reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Haniu wiadomości super , grosik walczy jak nic i to najwazniejsze i nawet jakbyś miała leżeć do końca ciazy to warto dla niego!!!! On ci to wynagrodzi, odpoczywajdalej a mu tu dalej 3mamy kciuki :)
 
reklama
Hania ściągnęłam Cię myślami :-) Najważniejsze, że kropek urósł i serduszko przyspieszyło :tak: Bóle może oznaczają rozciąganie się macicy, każda z nas jest inna i inaczej reaguje więc może u Ciebie jest właśnie tak. Trochę niepokojące są krwawienia ale może jest jakiś krwiak, którego nie widać na usg, tak jak u mnie było. Ja mam cały czas plamienia, czasami 3-4 dni czysto i znowu. Też się martwię ale staram się myśleć pozytywnie, z każdym dniem jesteśmy dalej i mamy większe szanse. Trzymam za Was kciuki:tak::tak::tak:

Anulla tak beta później zwalnia, już po serduszkowej nie ma sensu robić :-)

Marikka wow, super wynik, odpoczywaj teraz :tak:
 
Ostatnia edycja:
No i czar prysł
Dzisiejsza beta 125
Ale to była chyba tylko formalność. Chociaż cień nadziei też był. . .

Ale z dobrych wiadomości, dostałam tzn wyprosiłam skierowanie do genetyka.no i niestety tylko dla mnie bo zapomniałam poprosić dla męża.
Ale może pójdzie ze mną na wizytę i na badania dostaniemy już oboje.

A nad zmianą kliniki też się zastanowie, pogadamy z mężem, poczytam na forach opinie. . . Mam jeszcze dwie kliniki w mieście . . .

Haniu
Kochana 3maj się, wiem że ciężko tak leżeć ale będzie dobrze.nie powiedzieli ci skąd te krwawienia?
 
Dr mówi ze z usg wszystko wyglada ok. No ale cos tam musi sie złuszczac skoro leci krew. Oczywiście ze będę leżeć tylko te bóle. Wizytę mam w czwartek za tydzień to chyba będzie 18.09. Dr powiedział ze musimy mieć odstęp chociaż tygodnia żeby zobaczyć co i jak. Przyjmuje dzielnie zastrzyki chociaż mam już obolały tyłek :) trzymam za Was kciuki :)
 
Genna póki co z maluszkiem wszystko okey czekam jeszcze do jutra na wizytę u genetyka.Dopiero chyba w piatek się odezwę co i jak, bo późno mam wizytę
 
WRZESIEŃ:

10.09.2014 Smerfeta wizyta
10.09.2014 Marikka punkcja
10.09.2014 Enni transfer

11.09.2014 Syllka wizyta u genetyka
11.09.2014 kwiatuszekq transfer
12.09.2014 Magda, USG połówkowe
12.09.2014 Hania wizyta
13.09.2014 Kasik81 transfer
15.09.2014 Milena wizyta u gina prowadzącego
15.09.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.09.2014 Kotuska wizyta
15.09.2014 Syllka wizyta u gina prowadzącego
15.09.2014 Anulla wizyta
16.09.2014 Anuszka wizyta
16.09.2014 Madziula87 wysoka beta
18.09.2014 Natanka wizyta pęcherzykowa
18.09.2014 Hania wizyta
22.09.2014 Milena prenatalne USG
22.09.2014 Magda wizyta u gina prowadzącego
24.09.2014 Smerfeta badania prenatalne
25.09.2014 Kasik prenatalne
26.09.2014 Magda, echo serca
29.09.2014 Montana wizyta w klinice
30.09.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego


PAŹDZIERNIK:
04.10.2014 Jazzabell badania prenatalne
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
A ja jutro muszę jechać do Invicty bo mam termin na pobranie krwi na mutacje w genie (na raka) na nfz i przy okazji zrobię subpopulacje limfocytów bo u nas nie robią a muszę mieć wyniki na poniedziałek. A to oznacza, że będę musiała wcześniej wstać, ostatnio wstawałam około 9-10 :szok: Pani doktor mi napisała, że subpopulacje mam zrobić do 10-tej ale chyba jak będę przed 12-tą to też się nic nie stanie? Wyjadę sobie z domu o 10-tej. Na czczo chyba nie trzeba być, nie pamiętam już :confused:

Hania moim zdaniem prg ok
 
Ostatnia edycja:
Anuszka przykro mi :-( Nie dostaniesz dla M skierowania na badania na nfz jeżeli nie będzie miał wizyty i skierowania, takie są wymogi nfz. Niech M idzie do rodzinnego i powie o co chodzi, my dostaliśmy bez problemu, a jak pokaże Twoje skierowanie to już na bank dostanie.

Kasik81 super wieści :-) 13-tki na pewno będą szczęśliwe :tak:
 
reklama
Kasik w Łodzi to te badania robiłam o godz 17-tej. W sumie nie wiem do którego badania trzeba być na czczo

Anuszka masz super klinikę u siebie - novum! Ja bym do niej leciała. Trzymaj się kochana!

Hania tak tip-topkami przynosisz nam dobre wieści o maluszku i to jest dobre :-) oby tak dalej, będzie dobrze :-)

Anulla gratuluję :-D a do mnie jeszcze nie dociera haha :-)

Kasik81 pięknie! Aż 6 zarodeczków! :-) mocne kciuki, niech się pięknie dzielą

Marika połóż sobie zimny okład na jajniki. Mi pomagało. Pij dużo wody by przeciwdziałać hiperce

A u mnie wszystko ok :-) Dzidziol wyglądał jak obcy :-D to już nie kijaneczka ;-) ma rączki i nóżki - były zgiete w stawach. Mierzy już całe 4 cm! Od jutra odstawiam powoli encorton tzn teraz przez 2 tyg mam brać 5 mg a potem jeśli będzie ok to lekarz pozwoli na odstawienie. A i jeszcze tylko żelazo dostałam do całej reszty tableteczek ;-)
 
Do góry