reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Pełna jak miło Cię widzieć :-D dzięki za odwiedziny miłe słowa ;-) Tak od wielkiego dzwona wchodzę na Wasz wątek i widziałam co u Ciebie. Strasznie mi przykro... Jest jednak nadzieja, a pamiętasz zapewne że już ivf było u Was za progiem. Wierzę że znowu Wam się uda, tylko odpocznij troszkę :-)

Agaawa napisz nam jak było na wizycie. Trzymam kciuki

Madziula witaj!
 
Dzięki dziewczyny za info o aplikatorze (genna, Magda, medalikara) :-)
Smerfeta
a Ty używasz aplikatora? Tak sobie myślę, że skoro w ulotce jest napisane, że nie jest zabronione to chyba mogę :sorry2:

Madziula_87 witaj w klubie :-) Pamiętaj, że w kupie raźniej a dziewczyny na tym forum to istna kopalnia wiedzy więc pytaj śmiało i pamiętaj, że nie ma głupich pytań i lepiej 3 razy zapytać niż popełnić błąd lub żyć w nieświadomości ;-)
 
Madziula_87 witaj w klubie :-) Pamiętaj, że w kupie raźniej a dziewczyny na tym forum to istna kopalnia wiedzy więc pytaj śmiało i pamiętaj, że nie ma głupich pytań i lepiej 3 razy zapytać niż popełnić błąd lub żyć w nieświadomości ;-)
bardzo dziękuję za miłe przyjęcie .... powiem szczerze, że podczytywałam Was już jakiś czas i stwierdzam, że naprawdę dużo wiecie i jeszcze więcej można się od Was nauczyć!... niejedno przeszłyście, słabsze i lepsze momenty, ale życie toczy się dalej i nie wolno tracić nadziei :-) ...my po 4 latach nieudanych starań zaczynamy drogę z in vitro i bardzo się z tego powodu cieszymy, trzeba próbować wszystkiego - także niedługo zaczynamy :)
 
Witam.
Kurczę mam ogromny galimatias w domu i w życiu. Wchodze na forum a tu tyle ciąż:tak:
Kasik gratuluję pięknej bety i prawidłowego przyrostu. Oby ten cud pojawił się za 9 miesięcy. Spokojnej ciązy:tak:
Smerfeta Tobie gratuluję pięknego cudu i również spokojnej ciązy:tak:

To chyba ja zostałam ze starej ekipy tylko bez cudu:zawstydzona/y:ehh i nie zanosi się żebym mogła coś z tym zrobić:zawstydzona/y:A starams ie już 6 lat:zawstydzona/y:
 
GizaS, co prawda jestem trochę krócej na forum, ale staramy się 4,5 roku, więc rozumiem Cię co czujesz. Co prawda jest u mnie inny problem medyczny, ale też "boję się", że jedynym rozwiązaniem będzie adopcja dzieciątka. Nie mam nic przeciw, no ale wiadomo... Mam nadzieję, że jednak stanie się cud i tak jak dziewczyny przejdziemy na wątek ciężarówek. Staram się myśleć pozytywnie i razem będzie raźniej w walce o wielki - mały cud;-)
 
reklama
Dziewczynki raptem tydzień mnie tutaj nie było a tu takie piękne wiadomości. Milena, Kotuska, Smerfeta, Kasik36, Jazzabell gratulacje :-):-):-). Bardzo się cieszę.

Madziula_87 witaj. Ja też jestem aktualnie na tabsach ale do 14.08.więc może będziemy w podobnym terminie działać.
 
Do góry