reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik, KasiaMakaronik też ma wizytę 16tego może też by jej pasowało? Ja tam jestem dyspozycyjna akurat 16 mam dentystę z siostrzenica ale na 10 rano więc popołudnie wolne ;)
Kto jeszcze chętnym na spotkanie 16tego w Madisonie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Medalikara a gdzie masz wizyte 17-tego? Jeszcze w Bialymstoku czy juz u siebie?

Spotkania mozna organizowac spontanicznie w mniejszym gronie a czesciej bo wszystkich zgrac na ten sam termin bedzie ciezko.
 
Medalikara , moj dr kazał dać zna jak moje super mdłości i wymioty znikną no i od piatku ich nie miałam a w niedziele mega ból brzucha , do tego silne skurcze, w poniedziałek juz skurczy brak ale nadal mega ból brzucha i na dodatek zaczęło
Mnie bolec w krzyżu, we wtorek juz ok ale dla świętego spokoju poszłam zakończyć co z obcym, Moj Na dodatek wczoraj wyjechał i sama jestem wiec bardzo nalegał żebym poszła zobaczyć czy wszystko oki :)
Dziewczyny moj M jakoś urlop tez od środy ma Miec urlop ale to może sie zmienić wiec jak cos to poproszę zeby przez Trójmiasto przejechać :)
 
Medalikara, to w sierpniu możemy też się spotkać kto nam zabroni ;)
Te 5 kg to chyba właśnie w brzuch poszło ;)
Choć mój mąż twierdzi że nogi mam grubsze hahahaha ja ręce i nogi to jak patyki mam a jak mi przybierało wagi to zawsze w brzuch ;)
Na mdłości od razu po wstaniu z łóżka śniadanie nawet na siłę i częste przekąski żeby nie zgłodnieć. Tyle mi wystarczyło żeby panować nad sobą ;)
 
Ostatnia edycja:
Genna, byłoby miło jak by udało Ci się w środę być ;)

Kto jeszcze chętnym na spotkanie 16tego w Madisonie?
 
Ostatnia edycja:
Hej:tak:
Medalikara ta apteka to "Apteka Olimpijska" Apteka Olimpijska - Bytom, ul. Olimpijska 1

Dziewczyny które były w Białymstoku to do której kliniki chodziłyście ? Bocian czy Artemida.
Przeglądam koszty na Bocianie i wychodzi że IMSI z punckją i transferem to 5600 zł plus leki, wizyta pierwsza 250 później jak wnioskuję to już w ramach tego 5600. Jakoś mało:dry:aa i plus oznaczenia e2 i prg
A na stornie Artemidy jest tylko chyba ISCI bo nie znalazłam cennika IMSI
 
Gizas witaj po urlopie, jak wrazenia? Opalona pewnie na mahon ;) Nie bylo niespodzianek w zwiazku z promocyjna cena wycieczki? Ja tez mysle o Bialymstoku jak mi ostatnie podejscie w rzadowce nie wyjdzie. Sklaniam sie bardziej ku Bocianowi ale jeszcze sie waham. Ostatnio moja znajoma tam byla i bardzo pozytywnie sie wypowiadala o lekarzu, czeka teraz na komorki. Mozesz sprobowac powtorzyc AMH ale musi byc robione testem II generacji. Moze udaloby Ci sie zalapac na refundacje lekow. Ja wczoraj odczulam roznice w portfelu, zostalo 2600 czyli na porzadne wakacje :)
 
Wakacje udane, ale hotel 5 gwiazdkowy nie zrobił na mnie wrażenia bo byłam dwa lata temu na Zakintos na 3,5 * i było porównywalnie. Ale ja nie moge narzekac bo zapłaciłam fenomenalną ceną ale były osoby na hotelu którzy są biedniejs o 9-10 tyś:szok: a ja tylko 3200:-D
Opalona, zrelaksowana,przejedzona:tak:Może zbadam teraz w 2-3 dniu cyklu bo biorę DHEA a nuż się uda:-)
Zakupiłam z allegro wczoraj olej z wiesioła i olej lniany w kapsulakch bo strasznie słabo u mnie ze śluzem, z owulacyjnym to zawsze mam problem ale ostatnio jakaś posucha:baffled: chyba rozstrojenie hormonalne...
 
reklama
Gizas ja jestem z bociana. Tak,pierwsza wizyta 250 z + 7 hormonów każdy 35 zł. I doktor podejmuje decyzje co dalej. IMSI 5600+ leki
 
Do góry