reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

genna mysle, ze bedzie pamietal. Juz mu to H.G-W zapewnila odwolujac go ze stolka. A adwokat D. tez nie da mu spokojnie spac.bA Ty dlaczego jeszcze nie spisz? Obcy sie dopomina jedzenia w srodku nocy? Ja sie klade bo dalam wolne jutro swojej pracownicy w kwiaciarni i musze ja zastapic wiec musze wstac przed 8. Kolorowych snow :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasik właśnie obcy dzisiaj ne chce spać :) w dzien tez nie spał :p M wyjechał wiec sypialnia cała dla nas !!!!!! Pies doamgal sie uwagi , nie ma to jak zabawa po 24:00, a teraz uwalił mi sie w nogi i śpi a całe łóżko do dyspozycji!!!!spij dobrze , dobranoc
 
Infinity gratuluję i wspaniale że krwiak zniknąl :tak:
Madzia piękny brzusio, ja też juz sie doczekać mojego nie mogę :-)
Genna Twoj obcy rośnie jak na drożdzach, najważniejsze ze wszystko jest dobrze.

A ja dziewczynki wczoraj myślalam ze zawalu dostane. Zacznę od początku, z rana poniosło mnie i mojego eMka i kochaliśmy sie (pierwszy raz od stymulacji, bo caly czas sie balam), bylo naprawde delikatnie... Wieczorem w pracy patrze a wkladka zabarwiona na bordowo, oczywiście placz, telefon po męza i pojechaliśmy na pogotowie. Przyjela mnie przesympatyczna pani dr. Pierwsze pytanie czy bylo wspolzycie wczoraj lub dzis. Mowie ze dziś, a ona sie zaśmiala zebym nie plakala bo piękny makijaż rozmarze :-D, że to normalne, ze bardzo czesto sie takie plamienia zdarzają. Potem zbadala, ale bez USG tylko wziernik wlozyla, posprawdzala cos i wyciągnęla kawalek śluzu z krwią, mowi ze to jest sprawca mojego plamienia i ze to przez wspolzycie. Po wyciągnięciu tego powiedziala ze juz nie bede plamić, ze wszystko jest wporządku, macica rozpulchniona co odpowiada ciąży, wiec odetchnęlam z ulgą. A juz mialam glupie mysli bo od tygodnia mnie mdlilo a wczoraj wlasnie nie, tylko bol piersi mialam jak z reszta codziennie. Za parawanem lekarka mowi do mnie ze jak nie chce sie tak stresować to jak mąż tak bardzo chce to niech wkłada tylko czubek, i niech on tylko czerpie przyjemność, bo jak ja bede też czerpać z tego radość to sytuacja moze sie powtorzyc, choc nie jest to nic groźnego, to za to duzo streow kosztuje. Pozniej smiala sie do męża czy czuje sie winny :-D.
Aaa ostatnio Wam nie pisalam ze lekarz z mojej kliniki nie dal mi L4. Wczoraj jak pytala czy pracuje, mowie ze tak, a ona oczy jak 5 zl i mowi PO IN VTRO PANI PRACUJE? DLACZEGO NIE DOSTALA PANI L4? I na wypisie ze szpitala napisala adnotacje do lekarza ktorego wybiore jako prowadzącego ze ma mi dac L4 bo mam sie oszczędzac. Ufff ale sie rozpisalam, ale naprawdę wystraszylam sie wczoraj.
Dziś na szczęście obudzilam sie ponownie z mdłościami, bóle piersi wiec cieszę sie przeogromnie ze są :).
 
Ostatnia edycja:
Montana, a to przygoda...
Najajedliście się strachu oboje...
Ważne że nic się nie stało. Mój mąż po każdej wizycie pyta czy dr już pozwolił ale my mamy zakaz. Ze strachu i tak bym nie dała rady się odprężyć bo ciągle jakiś lęk. Nawet jak rodzinie po kolei mówiliśmy to ciągle strach czy nie za wcześnie. Co do zwolnienia to mój dr mi powiedział że każda ciąża po in vitro powinna być traktowana jak ciąża wysokiego ryzyka i zwolnienie to podstawa bo trzeba dmuchać na zimne. Od razu po tym dodał że on i tak twierdzi że ciąża to nie choroba i jeśli będzie wszystko dobrze i będę chciała wrócić do pracy to on mnie nie zmusi do siedzenia w domu.
 
LIPIEC :

10.07.2014 Hania wizyta
10.07.2014 Agaawa wizyta serduszkowa
10.07.2014 mmm podglądanko
10.07.2014 DW podglądanko

11.07.2014 Anuszka wizyta
11.07.2014 Kotuska wizyta
13.07.2014 Anulla wysoka beta
14.07.2014 Milena transfer
16.07.2014 KasiaMakaronik wizyta
16.07.2014 Kasik podglądanko
17.07.2014 Syllkaa wizyta pęcherzykowo/serduszkowa
17.07.2014 Medalikara wizyta
21.07.2014 Magda wizyta
22.07.2014 Magda wizyta u genetyka
24.07.2014 Magda wizyta w klinice
25.07.2014 Wanesska wizyta
28.07.2014 Mimozama wizyta i scratching endo
30.07.2014 Genna kolejne spotkanie z obcym

Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny kciuki za wizyty ;)
Agaawa, nie stresuj się kobieto będzie dobrze ;) Moja mama zanim urodziła mnie to malowanie w pokoju zrobiła meble przesuwała i ogromne porządki a wieczorem na porodówkę ;) Ja to w rodzinie wogóle przypadek nie do opisania hahaha wpadka na nowym mieszkaniu po 10 latach (siostra równo 10 lat starsza bo jesteśmy obie z sierpnia) a moja mama miała wtedy 37 lat co te 27 lat temu to było wogóle szokiem bo gdzie w tym wieku dzieci rodzić ;)
 
Ewelina, to pochwal się swoi ;)
Dobrze że mdłości już przechodzą. Dojdziesz do siebie teraz. Ja ani razu nie zwymiotowałam z czego bardzo się cieszę a na takie mdłości szybko znalazłam sposób. Fakt jest wiele rzeczy których nie rusze przez zapach wygląd czy smak bo moja wybredność z wybrednością kropka to kumulacja jakich mało ;)
 
Magda super brzuszek :tak: miałam chyba podobny na tym etapie a teraz w tydzień tak wyskoczył do przodu że szok :-D
Genna piękny kropeczek - zobaczysz że na tym etapie na każdym usg widok zmienia się całkowicie - maluchy strasznie szybko rosną :-)
Montana dobrze że skończyło się nie strachu :tak: A zwolnienie po IVF to jak piszą dziewczyny Twoje prawo! tak jak wybór sposobu porodu. Niestety mamy zacofany kraj :baffled:

Mi powiem Wam że aż głupio ale od bety po prostu boję się współżyć ... najpierw strach o wczesną ciążę, czekałam więc na prenatalne żeby dostać zielone światło to okazało się że jest krwiak. Później te wyniki badań i zabieg i też nie mogę przynajmniej do wyników jeszcze przez 2 tygodnie ... mam nadzieję że w końcu nie będzie żadnych przeciwwskazań bo aż mi żal mojego m ;-)
 
reklama
10t1dz :D a lustro tylko w lazience :o
 

Załączniki

  • 1404976171174.jpg
    1404976171174.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 48
Do góry