reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Mintana mialas stracha . Ja z M tylko raz poszlalalam tydzien temu bylo nieziemsko to fakt , nic mi nie bylo nic nie bolalo . ustalenie jest ze raz w tygodniu delikatnie mozemy sobie pozwolic . Tylko zawsze jest jakas nutka strachu :o
 
Ewelina, odnośnie pracy to moje szefostwo niedługo na kolana padnie żebym wróciła... W sierpniu dużo pracy się zapowiada a szefowa na urlop idzie i problem że nie dadzą rady... Jakoś się rozleniwiłam i nie chce mi się wracać chociaż szybciej czas by mijał. Moja siostra się wdrożyła dobrze sobie radzi na zastępstwie i chyba jak już to tak z doskoku będę jeździć żeby dodatkowy grosz złapać ;)
A jak u ciebie zakończyła się sprawa ze zwolnieniem na 100%?
 
No tak bo jak ZUS prześle kasę to nie wiadomo co z tym zrobić ;) Nawet moja podwyżka z maja g*** da bo ZUS średnia z ostatniego roku bierze pod uwagę...
 
Genna obcy przecudny a jaki podobny do mamusi ;-):-D

Ewelina
i Magda brzuszki śliczne ale przyznam się szczerze, że mam taki i bez ciąży :zawstydzona/y: Zawsze byłam bardzo szczupła ale brzucha płaskiego nie miałam nigdy, taka budowa. Teraz na encortonie i po stymulacjach przybyło parę kilo, niestety odłożyło się najwięcej na brzuchu i boczkach. Jedyny plus to piersi, które się ładnie zaokrągliły a zawsze były malutkie :tak:

Montana no to najedliście się strachu, przypuszczam, że na jakiś czas odechce Wam się przytulanek :-D a M można w inny sposób udobruchać, chyba nie muszę tłumaczyć jak ;-)
 
reklama
Magda ja chetnie :) Bede 16-tego lipca od godz 15-tej do 18-tej w Madisonie bo o 14:45 mam wizyte z anestezjologiem i pobranie krwi na estradiol i progesteron a wizyta na 18-ta.

Dziewczyny z Invicty wiecie moze kto robi punkcje w soboty i transfery w czwartki?
 
Do góry