reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Ehh i zostałam uszczęśliwiona ... dostaliśmy zaproszenie na ślub kuzyna i przy okazji roczek ich synka ;) No imprezy nie odpuszczę :) rok czekałam na wesele u nich hihihi. Dopiero 30 sierpnia więc na spokojnie ;)
 
reklama
Kasik, ja będę w czwartek to postaram się zapytać o leki. Mówię postaram się, bo będę na relanium, a to wiadomo:-). Dobrze, że jakoś lekarze są w stanie poradzić sobie z wytycznymi, bo to z korzyścią dla nas:)
 
Hej kobietki, Smerfeta cieszę się że w końcu udała się histeroskopia :tak:.
Infinty mam nadzieję że u Ciebie też wszystko Ok.
Ja dzisiaj byłam u dr Z i chociaż już kiedyś u niego byłam i nawet robił mi pick up to Kasikowi przyznałam że fajny z niego doktorek. Nie stresowałam się jak nigdy i nawet o wszystko zapytałam także super, leki są trzy razy refundowane nawet w prywatnych podejściach . Zaczęłam długi protokół fajnie wytłumaczył mi dlaczego, stąd moje zdziwienie Kasik że Tobie nie zaproponował ale w końcu to przecież oni są specjalistami . Muszę wam opowiedzieć historię dr podczas wizyty zapytała mnie ile mam zamrożonych komórek a ja nie pamiętam , tak naprawdę chyba mi nikt nie mówił a może po prostu bo tym znieczuleniu nie pamiętam, poszłam więc do rejestracji zapytać Pani zadzwoniła do labo i się zaczęło że nie mają takiej pacjentki trzy razy dyktowała jej pesel i nazwisko i szepnęła do tel ale tu jest zaznaczone crio , czekałam czekałam aż w końcu pani mi powiedziała mi że do mnie oddzwoni, szkoda mojego cennego czasu i takie tam, czekałam cały dzień i zadzwoniłam sama i usłyszałam odpowiedź że nie ma już rannej zmiany , labo już nie pracuje proszę zadzwonić jutro , jeszcze się okaże że skasowali mnie za mrożenie i tego nie zrobili a gdybym je teraz potrzebowała ależ jestem naładowana :wściekła/y:
 
Heiza no niebywale co oni za bajzel mają! Pewnie komórki są ale może pomylili coś, może nr pesel czy oznaczenie i nie mogą dojść co gdzie i jak! Pewnie jutro wszystko odnajdą ale jeśli nie to bądź twarda i żądaj informacji

Ewelina ale super szefowa udaje głupią :-/dobrze że zawalczyłaś o swoje

Genna ogólnie czuje się dobrze, trochę brzuch od czasy do czasu boli. Oczywiście musiałam troszkę odespać

Dziewczyny w tv mówili że dziś jest dzień czworonożnego przyjaciela :-) a moja psiura daleko odemnie :-(
 
dziewczyny mam gonal w lodówce. tyle że 900 jest trudno dostępna, praktycznie jej nie ma, 450 nie jest refundowana więc musiałam kupić 3x300j za ponad 500 zł, no ale 500 zł to nie ponad tysiąc więc nie jest źle. Od jutra kłujemy!
 
reklama
Kasik ja nie mam crio tak z ciekawości chciałam się dowiedzieć ile zamrozili mi jajeczek bo wcześniej nikt mi nic nie mówił , a ja też przyznam nie zapytałam.
Rok temu w lipcu miałam 2,33
 
Ostatnia edycja:
Do góry