reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Żyję, jak zawsze u mnie nie obyło się bez drobnych komplikacji, na szczęście (odpukać) sytuacja opanowana.
Nadrobię zaległości może jutro, na razie dziękujemy za kciuki i prosimy o nie puszczanie do wyników....
 
Podobno za 3 tygodnie + oczekiwanie na wizytę u genetyka ale panie obiecywały że umowia na 1 wolny termin wiec za jakieś 3,5 tygodnia pewnie ... najważniejsze żeby przez najbliższe dni nic się nie działo, wynik mniej istotny, jakoś o niego póki co jestem spokojna ...
 
Kotuska trudno mi powiedziec dlaczego Gameta chce nowe wyniki. Nie wnikam, wazne, ze ode mnie nie chcieli ;) Jak wiemy z rocznego doswiadczenia kazda klinika interpretuje inaczej wytyczne.

Infinity jeden krok do przodu, ze nic zlego sie nie stalo przy badaniu. Teraz bedzie tylko lepiej, MUSI BYC!!! Jak dlugo czeka sie na wyniki?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry