reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

anuszka przykro mi :-( zbieraj siły i wracaj po ostatniego malucha - życzę Ci z całego serca aby tak jak u mnie ten ostatni był pierwszym i został z Tobą na 9 miesięcy :tak:
 
reklama
Anulla jak to bez sexi spodniczki? A gdzie sie przebieralas? Nie lezaly na polce? Ja mialam akupunkture przed i po transferze i pielegniarka przyniosla mi spodniczke i buty do sali, zebym nie musiala paradowac z sali do sali z golym tylkiem ;)

nie było spódniczek nigdzie, bo się rozglądałam, a rozbierałam się tam w korytarzu w przejściu:) Zostawiła mnie tam położna, mężowi dała kapcie na nogi, a mi nic:)) No ale dobrze, że miałam tunikę, to nie było aż tak goło:))
 
Dziewczyny proszę o radę. 2 tygodnie temu miałam zapalenie pęcherza, przez 7 dni brałam urofuraginum. Niby przeszło ale po 2 dniach znowu czułam dyskomfort i tak do dzisiaj. Wczoraj zrobiłam ogólne badanie moczu i wyszły liczne bakterie, nieliczne nabłonki płaskie i leukocyty 5-10. Teraz mam skierowanie na posiew, jutro mam zrobić. I w związku z tym moje pytanie - jeżeli dostanę antybiotyk to ile czasu powinnam odczekać do kolejnej procedury ivf aby komórki się odbudowały? Wystarczy 1 cykl czy lepiej 3? Macie może jakąś wiedzę lub doświadczenie w tym temacie?
 
A my już po podglądanku :-):-):-) Malutka rośnie jak na drożdżach :-)
17,4 mm pęcherzyk w tym moja córka z bijącym serduszkiem 6,6mm a bhcg 7611
bibi.jpg
 

Załączniki

  • bibi.jpg
    bibi.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 43
Kasik ja przy niskim AMH miałam długi protokół. Co do antybiotyku to zależy. Ponieważ ja niestety miałam chlamydię musiałam brać antybiotyk. Brałam pod koniec stycznia, byłam na wyciszeniu na tabl. anty więc biorąc po uwagę czas w jakim powstają komórki to mogło to mieć wpływ. Dr twierdził, że nie ma to znaczenia. Ale wyobraź sobie, że ja też od soboty mam zapalenie pęcherza. Leczę się Furaginą. I nie wiem skąd to przypełzło :)
 
Bibi super widok :-)

Ewelina beta nawet baaaaaaardzo ok :tak:

Hania no właśnie ja już wolę dmuchać na zimne. Zobaczymy co mi jutro wyjdzie i co przepisze pani dr, jak antybiotyk to znowu mi się wszystko przesunie :wściekła/y: Może u Ciebie właśnie ten fakt miał wpływ na niepowodzenie? A z tym protokołem to już sama nie wiem, jedni mówią tak, drudzy inaczej i bądź tu człowieku mądry :baffled:
 
reklama
Do góry