reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dzięki dziewczyny :-) pamiętajcie że ja czekam na Wasze :tak: i bez obijania się jak mawiał mój dr. ;-)


Magda co do płci to podobno jak jest dobry sprzęt to już od 12tc widać więc pewnie na USG prenatalnym pod koniec 12tc w Gamecie Pani dr. jak będzie miała ochotę to mi powie - zobaczymy tylko czy zdołam ją przekonać bo wiadomo że badanie ma inny cel ;-) no i czy maleństwo będzie chciało pokazać, zobaczymy ...
 
MAJ:

29.05.2014 Anuszka wysoka beta
29.05.2014 GizaS punkcja
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
29.05.2014 Bibi wizyta serduszkowa

30.05.2014 Montana podglądanko
31.05.2014 GizaS transfer

CZERWIEC :

01.06.2014 Genna crio transfer
02.06.2014 Chloe wizyta start stymulacji
03.06.2014 Infinity USG prenatalne
09.06.2014 Magda_7891 wizyta serduszkowa
11.06.2014 Agulla wizyta przed transferem
13.06.2014 Hania wizyta
14.06.2014 Anulla28 wizyta przed crio
 
Anuszka, pędem na bete ;) &&&&&
GizaS, udanego jajeczkobrania ;)
Smerfeta, miłej wycieczki i powodzenia na wizycie :)
Bibi, kciukasy za serduszko &&&&&
Ciekawe czy już będzie bo u Ciebie dzisiaj chyba też 6t1d tak jak u mnie we wtorek program wyliczył ... :)
 
Ulala! Dzisiaj dzień bogaty w wydarzenia :) tylko pozytywne rzecz jasna! Powodzenia dziewczyny!

Infinity - śliczne to Twoje szczęście :)
 
No właśnie jadę na ta bete w końcu.a tak mi się nie chce.
Dziś sikacz nie wyszedł. Ale miał jeszcze prawo prawda!?
 
Anuszka, z sikaczami to loteria... mi np jeden wyszedł ładny a dwa dni później innej firmy tylko cień był drugiej kreski a niby takie czułe... więc testem się nie przejmuj.
 
No to się nie przejmuje. Wiem że nawet jak beta bywa w miarę niska to nic nie widać i tego narazie będę się trzymać :p
Teraz czekam na tel od drki.
Tylko brzuch boli nadal jak na @ ale i jakos dziwne mi się odbija. . . Już że mną źle skoro sobie wmawiam dwa różne stany :-D
 
Medalikara nie mam linka, trzebabyloby poszperać na stronie MZ
Gizas proszę znieść ładne jajca czekamy ;)
Smerfeta powodzenia , mam nadzieje ze prof szybko cie weźmie na tą histero i w prYszlym cyklu wrócisz po maleństwo , a właśnie mam pytanie, wie jak bedziesz miała chwilkę czasu to odpisz...... Czy na transfer bralaś koszule nocna jak na punkcje czy normalnie w ciuszkach jak na badanie?
Anuszka kciuki z całych sił za pozytywną bete !!!!!
 
reklama
Do góry