reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Anuszka wielkie kciuki za wysoką betę :tak:
Bibi kciuki za pięknie bijące dla mamusi serduszko :-)
Gizas &&& za owocną punkcję
Smerfeta &&& za wizytę
 
reklama
Medalikara lenory były 2 l:szok: Palec nadal zrętwiały, tzn opuszka palca, cały czas czuję mrowienie :-( Życzę Ci żeby dni do wysokiej bety minęły jak najszybciej :tak::-)

Smerfeta owocnej wizyty u profesora. Koniecznie zdaj relację po :tak: Zostajecie w Łodzi do jutra? Załatwiłaś jakąś fajną kwaterę? Pewnie Manufakturę odwiedzisz ;-):-)

Gizas trzymam kciuki za owocną punkcję i sex na szkiełku :-)

Anuszka
kciukasy za betę :tak::tak::tak:
Bibi niezapomnianych i wzruszających widoków na usg serduszkowym :tak:
 
genna, ja też byłam na transferze w normalnych ciuchach. Tzn - tylko na górze, bo na dole wiadomo:-D. A co mnie zdziwiło, nie dostałam seksownej spódniczki i tak trochę było mi głupio:sorry:
 
Anulla jak to bez sexi spodniczki? A gdzie sie przebieralas? Nie lezaly na polce? Ja mialam akupunkture przed i po transferze i pielegniarka przyniosla mi spodniczke i buty do sali, zebym nie musiala paradowac z sali do sali z golym tylkiem ;)
 
Anulla Ja ową spodniczkę sama sobie biorę z półeczki :) bo inacEj goła sie czuje :) no chyba ze w spódniczce jestem albo sukience , e teraz zimno wiec brrrr, a
Mąż obok bedzie wiec niech sie chłopak nie wystraszy lepiej :)
Smerfetko dr jest normalnie przynajmniej nic mi na ten tat nie wiadomo a w niedziele specjalnie przyjeżdża by zrobic mi transfer . No i juz chyba wystarczy mu urlopowanym , ileż można.
DIewczyny wiecie co jestem
Ciekawa jak rozwiążą kliniki sprawę dIewczyn ktore mają 3
Podejścia a klinika nie dostała nowej refundacji, czyli np Invimed Wrocław

Kasik a powiedz
Mi nie zastanawialas sie nad długim protokołem? zobacz ile Gizas tam wychodowalam jajek, zobaczymy jesCze jak po punkcji ale może to bedzie dobre rozwiazanie? Lekarz nie proponował ci zmiany mimo niskiego amh?
 
Ostatnia edycja:
możecie puścić kciuki
jedno wielkie zero
:no:
teraz czekamy na @ ...

ja też na tr chodziłam w sexi spudniczce a góra "swoja"
 
reklama
Do góry