reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Bibi gratulacje kochana :tak:

Ewelina piękna beta :-)

Kasik, Hania ja miałam problem z zapaleniami pęcherza zawsze jak brałam hormony (kiedyś tabletki anty a teraz wydaje mi się że od PRG lub Estrofemu) - niestety nie wiem jak wpływa na komórki bo ja miałam pomiędzy transferami, brałam antybiotyk ale dr. mówił że w takim przypadku nie ma to wpływu. Polecam Urinal Intensiv zapobiegawczo (już po wyleczeniu antybiotykiem).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak nie urok to sr... Zawsze coś się przyplącze. Ja jestem teraz w 3 cyklu po cb. Cierpię bardzo. Zastanawiam się czy tam u mnie wszystko ok. Planuję urlop. Jakbyście miały coś na oku na Helu to proszę o info :-)


Pozdrawiam wszystkie szczęściary :-) To super czytać, że jednak się udaje :-) Oby i nam się poszczęściło :-)
 
Witam
Ja już po:tak:pobrano mi 8 pęcherzyków, estradiol z poniedziałku 2100, prg 1,3. Jutro mam dzwonić około 14 o wyniki moich komórek i ich zapłodnieniu. Punkcję robił mi dr z Czech, ale pozytywnie zaskoczyła mnie dr Cz bo była bardzo miła, powiedziała że nawet jak transfer by się nie odbył w tym cyklu bo mam miec najbardzie odpowednie przygotowanie śuzuwki to zarodki zamroimy wcześniej:szok::eek: ale wstępnie transfer ustawiony na sobotę. Dostałam Zamur, fragmin 5000, encorton 10mg, luteinę 200 *2 i luteinę 100*2

Kasik wiesz że ja też mam niskie AMH ale skoro przy krtókim efekty były jakie był to dr zalecił długi protokół, trochę się go obawiaąłm ale to moja największa pula pobranych pęcherzyków, co prawda jutro będzie wiadomo ile się zapłodniło ale sam efekt mówi za siebie. Jutro policzę ile wyszła mnie stymulacja dlugiego protokołu. Dziś leki po transferowe wyszły mnie 450 zł

Anuszka
strasznie mi przykro, trzymaj sie ciepło, wypłacz żal i złe emocje i wrcaj do walki z nowymi siłami
Bibii gratuluję kropeczki
1zIggET8dLQXapoHBAA7


Ewelina
piękna beta, super że tak pięknie przyrasta:tak:
 
Ewelina, gratuluję, beta super:))
Bibi - gratulacje, piękne zdjęcie córci:) takie zdjęcie to moje marzenie:sorry: Maj okazał się bardzo szczęśliwy, oby następne miesiące też takie były:)
 
Gizas wow niezły wynik :szok: A powiedz mi jeszcze czym byłaś stymulowana bo czytałam, że Gonal idzie na ilość a Menopur na jakość i może tu tkwi tajemnica :baffled:Kciukasy za sex na szkiełku :tak::-):tak:
 
Kasik myślałam, że Invicta daje wszystkim jednakowe leki. Ja też miałam menopur. Może powinni Ci zmienić leki do kolejnej stymulacji. Co prawda, może moje zarodki nie były rewelcyjnej jakości, no ale przetrwały do blastki, więc to już połowa sukcesu:)

GizaS, kciuki żeby wszystkie komórki ładnie się zapłodniły:)
 
Anulla ja też wolałabym iść w jakość a nie ilość. Moje za pierwszym razem w ogóle się nie zapłodniły, za drugim zapłodniły się 2 z 4 i przerwały do blastki więc były w miarę ok, co prawda początkowe stadium blasticysty bo 1AA i 1BB ale jakość ok. Teoretycznie wystarczy jedna dobra komórka no ale coś zmienić muszę więc może albo leki albo protokół, sama nie wiem. Porozmawiam z moim doktorkiem co on na to.
 
a u mnie coś dziwnego się dzieje, bo po tych wszystkich lekach nie dość, że mam wydłużone @, to jeszcze od dziś mam jakieś plamienia:-( nigdy tak nie miałam. Mam nadzieję, że nie dzieje się nic złego
 
Kasik ja ostatnio miałam menopuru a teraz gonal i na koniec3 dni dodany menopuru i przy gonalu miałam lepsze komórki , mówi sie ze krótki przy niskim amh ale to nie ma reguły, ja na twoim miejscu spróbowała bym długiego , nie masz nic do stracenia, a twoje pęcherzyki sa wystosowane i jak dostaje leki stymulujące to wszystkie uśpione startują:)
Gizas ale pięknie , duuuuzo jajeczek :) mam nadzieje ze wszystkie sie zapłodnią :)
Bibi ale piękna ta twoja córcia ;)
 
reklama
Kasik miałam gonal F 150 jm i menopur 75, od zakończenia antyków 8 gonapeptylów 0,1 a póżniej brałam połówki. Miałam 11 dni stymulacji wlaściwej czyli gonalem i menopurem. Co do jakości to okaże się jutro:sorry:ilość jest satysfakcjonująca:tak:
 
Do góry