reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Hej dziewczyny
i już po I Weryfikacji
b-hcg- 0,8mlU/ml
Estradiol 957 pg/ml
progesteron 16.09 ng/ml
dostałam podwojoną dawkęestrofemu i lutki dowcipnie i taką samą pod język
co myślicie o wynikach jak to ma sie do waszych?
 
Genna, 4 zarodeczki ! Super ! Trzymam kciuki aby się dobrze rozwijały :tak::-)
Magda, 7 dzien spokojnie możesz zrobić.Nie licz na duży wynik ale na pewno coś będzie.
Bibi, jak tam Twoje wyniki?Czuje że u Ciebie będzie sukces ! Choć dzisiejszy wynik i tak nam nic nie powie.


Odnoś nie badania subpopulacji limfocytów to Pani w recepcji mi powiedziała ze nie trzeba być na czczo.
A o interpretacje wyniku poprosiłam dziewczyny na forum Poronienia-problem immunologiczny i tak mi jedna dziewczyna napisała:
co do komórek NK, to u Ciebie jest inny zakres, te poniżej 15 % do ciazy, to przy zakresie do 24 %, wiec myśle że nie jest jeszcze tak źle, chociaz można by było sie temu przyjrzec, i np. zrobić aktywnośc nk, bo to jest podobno ważniejsze.

Jakie miałyście normy labo u siebie ?
 
Oczywiście dzięki za kciukasy wszystkich :-)
ja czuje sie dobrze chociaż brzuch mam jak na 3 miesiąc ciąży:) albo niezłe wzdęcie do tego kuje mnie co jakiś czas raz z jednej a raz z drugiej strony a chodzę niestety do pracy:-(
Magda czas wolno leci to prawda, najdłuższe 10 dni w życiu ale jakie pełne nadziei. :-)
 
Hej dziewczyny
i już po I Weryfikacji
b-hcg- 0,8mlU/ml
Estradiol 957 pg/ml
progesteron 16.09 ng/ml
dostałam podwojoną dawkęestrofemu i lutki dowcipnie i taką samą pod język
co myślicie o wynikach jak to ma sie do waszych?

Bibi, moje wyniki I weryfikacji masz w sygnaturze. Wydaje mi sie ze estradiol masz za nisko wiec dobrze że Ci podwoili ? Ile teraz bierzesz? Ja brałam 3x1 tab. dowciapnie. Progesteron w sumie ok ale lepiej go zwiększyć. Ile teraz w sumie lutki bierzesz? Ja brałam w sumie 900 jed.
 
Kotuska dzięki za info:-)
ja teraz zmienił mi doktorek i biorę
1200 lutki dowcipnie/ dziennie
600 lutki podjęzykowo/ dziennie
12mg estrofemu/dziennie
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki jestem po pierwszym zastrzyku i powiem wam tyle stresu a to takie "nic".:zawstydzona/y: no wstyd że tak przeżywałam.
Cóż to takiego te badanie Nk?
 
dziewczyny dziękuję za odpowiedź. Zdecyduję się na subpopulacje, ale po czerwcowym crio, bo jakoś się obawiam wyników i może jestem głupia, ale jednak mam nadzieję, że heparyna pomoże i się uda:zawstydzona/y:
Magda, w 7dpt już możesz betę robić, bo Invicta weryfikację robi w 6dpt, także coś już będzie wiadomo. Chociaż wynik może nie być mega wysoki. Spróbuj trochę poczekać - wiem, że to niełatwe. Jeśli jednak się zdecydujesz, to już zaciskam kciuki:tak:
Bibi - masz trochę niskie wyniki, ale dlatego dali Ci dodatkową dawkę hormonów. Także nie jest źle, a po lekach i podjęzykowej lutce wszystko się powiększy. Co do bety - nie porównuj do innych. Ja miałam podczas I weryfikacji w 3dpt 3,6, no i jak widać nie dała ona ciąży. II będzie już coś pokazywać, ale czekaj spokojnie do III weryfikacji:)
Mimozama, ja Ci dokładnie nie powiem o co chodzi z komórkami NK, ale jeśli ich obecność jest za wysoka, to uniemożliwia zagnieżdżenie zarodka, bo go zwalcza, może doprowadzić do poronienia, czy uszkodzenia zarodka. Dziewczyny mnie poprawią jeśli się mylę i dodadzą coś od siebie, bo są specjalistkami. Ja dopiero się wdrażam w dodatkowe badania:)
 
reklama
Do góry