reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Słodko, gorzkie to dzisiaj wszystko jest. Dobrze że jest tyle zarodków. Mam nadzieję że się uda z któregoś ciąż i dzidziuś, bo drugi raz się nie piszę na to...
Masz 6 zarodków, jest świetnie, dojdziesz do siebie i działasz z transferami! Ja za to już mam w głowie plan B, że do kolejnej stymulacji będę musiała podejść, więc się powoli nastawiam, żeby potem podejść na spokojnie do tego..
 
reklama
Masz 6 zarodków, jest świetnie, dojdziesz do siebie i działasz z transferami! Ja za to już mam w głowie plan B, że do kolejnej stymulacji będę musiała podejść, więc się powoli nastawiam, żeby potem podejść na spokojnie do tego..
A czemu myślisz że konieczna będzie kolejna stymulacja? Nie masz już zarodków? 🙁 Jeśli gdzieś już mówiłaś to przepraszam że pytam ale tu jest tyle różnych historii że mogło mi uciec...
 
Dostałam się na wizytę wcześniej, mam OHSS. Przy minimalnym ryzyku u mnie akurat się rozwinęło. Mam wziąć Dostinex znowu i jak do jutra z rana nie przejdzie to dzwonić i będę się kłaść na oddzial żeby to ukłuć i odciągnąć 🙁
Ojej :( kurcze tak podejrzewałam że coś może być na rzeczy z ta hiperką :( pijesz dużo elektrolitów i białka?
 
Dostałam się na wizytę wcześniej, mam OHSS. Przy minimalnym ryzyku u mnie akurat się rozwinęło. Mam wziąć Dostinex znowu i jak do jutra z rana nie przejdzie to dzwonić i będę się kłaść na oddzial żeby to ukłuć i odciągnąć 🙁
O nie, przykro mi :( mam nadzieję, że minie szybko i wrócisz do pełni sił sprawnie 🤞🏻
 
Dostałam się na wizytę wcześniej, mam OHSS. Przy minimalnym ryzyku u mnie akurat się rozwinęło. Mam wziąć Dostinex znowu i jak do jutra z rana nie przejdzie to dzwonić i będę się kłaść na oddzial żeby to ukłuć i odciągnąć 🙁
Oby szybko udało się to zaleczyć :) niech wyjdą z tego piękne bejbiki!
 
A czemu myślisz że konieczna będzie kolejna stymulacja? Nie masz już zarodków? 🙁 Jeśli gdzieś już mówiłaś to przepraszam że pytam ale tu jest tyle różnych historii że mogło mi uciec...
W sobotę mam transfer ostatniego zarodka, mieliśmy tylko dwa, pierwszy transfer nieudany.
Wiem właśnie tu jest tyle historii, więc właśnie mówiłam, że fajnie jakby była tutaj opcja opisania w skrócie naszej historii, która wyświetlałaby się koło naszego nicku:(
 
W sobotę mam transfer ostatniego zarodka, mieliśmy tylko dwa, pierwszy transfer nieudany.
Wiem właśnie tu jest tyle historii, więc właśnie mówiłam, że fajnie jakby była tutaj opcja opisania w skrócie naszej historii, która wyświetlałaby się koło naszego nicku:(
Jeszcze jest szansa bo jeden zarodek jest 🤞Wiem, że nie ma co się nastawiać jakoś bardzo optymistycznie, bo niepowodzenie potem boli bardzo...🙁 Ale wciąż jest nadzieja 🤞
A historia w nicku faktycznie by się przydała, chyba na ovufriend widziałam takie rozwiązanie.
 
Ojej :( kurcze tak podejrzewałam że coś może być na rzeczy z ta hiperką :( pijesz dużo elektrolitów i białka?
Piję dużo, białka tak sobie bo jakoś nie mogę jogurtów jeść bo mi po nich niedobrze.
Jutro będę rano się konsultować z lekarzem czy się kłaść do szpitala czy nie i bije się z myślami czy lepiej próbować przeczekać czy lepiej mieć szybciej z głowy... 😐 Niby hematokryt i kreatyninę mam ok więc krytycznie nie jest...
Dziewczyny na moim miejscu poszłybyście do szpitala czy probowały przeczekać w domu ?
 
reklama
Jeszcze jest szansa bo jeden zarodek jest 🤞Wiem, że nie ma co się nastawiać jakoś bardzo optymistycznie, bo niepowodzenie potem boli bardzo...🙁 Ale wciąż jest nadzieja 🤞
A historia w nicku faktycznie by się przydała, chyba na ovufriend widziałam takie rozwiązanie.
można też opisać w stopce
 
Do góry