reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Agaawa mocno zaciśnięte kciuki za jutrzejsze podglądanko:)
Ja dziś drugi dzień na gonalu 225 i zaczynam czuć jajcorki. Obydwa się odzywają. W piątek się okaże ile ich tam mam. Dziewczyny niedowierzam, że to już nadchodzi ten czas. Jednocześnie zaczynam mieć stresa, bo po transferze chcę L-4 , a u mnie w pracy krzywo na to patrzą, bo zaczęły się już długie letnie dwutygodniowe urlopy. No ale dla dzidziusia zniosę wiele :)
Dobrej nocy kochane
 
MAJ:

08.05.2014 Agaawa podglądanko
08.05.2014 Bibi I weryfikacja

09.05.2014 Bernadka podglądanko
09.05.2014 anuszka wizyta przed crio
09.05.2014 Fasolkowa zabieg łyżeczkowanie
12.05.2014 anuszka wizyta przed crio
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
12.05.2014 AniaM odbiór wyników genetycznych
12.05.2014 Bibi II weryfikacja
13.05.2014 Magda_7891 wysoka beta
13.05.2014 Mimozama podglądanko
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
15.05.2014 GizaS wizyta
16.05.2014 Bibi III weryfikacja
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
20.05.2014 AniaM spotkanie z maluszkami (może będzie wiadomo kto tam jest)
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
 
Agawaa - powodzenia na wizycie:)
Bibi - &&&& za werryfikację. Pamiętaj tylko, że 1 weryfikacja jest mało miarodajna, także trzeba na nią brać poprawkę. Trzymam kciuki żeby była wysoka:)

Kotuska, skoro mimo brania metypredu masz takie wyniki, to obawiam się, że mnie czeka to samo. - konkretnie chodzi o NK, bo na reszcie wyników się nie znam:) Ja dopiero za miesiąc zgłaszam się do kliniki i trochę mam stresa.
Dziewczyny a można zrobić samo badanie NK? :-D pewnie nie, bo jednak wszystkie badania są ze sobą powiązane, szkoda:-p
 
Hej!
Anulla wydaje mi się że komórki NK nie są powiązane z resztą badań - kiedyś czytałam troszkę o nich, ale była to trudna lektura dla nie wtajemniczonych. Ja sobie zrobiłam kom NK tak dla spokoju no i mam spokój bo poziom wyszedł mi w normie :-)

Genna czekam na wieści i zaciskam kciuki :-)

Solenizantki dzisiejszego kalendarza - trzymam kciuki za same dobre wieści :-)

Miłego dnia dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Smerfeta, dziękuję:-):-):-) chciałabym właśnie dla spokoju zrobić, bo mi się zdaje, że jednak poziom nie będzie ok. Ale u mnie w szpitalu chyba tego nie robią, muszę się dowiedzieć. Jakby było coś nie tak to pewnie będę zmuszona zrobić resztę badań, ale narazie żeby trochę zaoszczędzić, to może zrobię tylko NK. Ile płaciłaś u siebie za to pamiętasz?
 
Anulla właśnie podobnie do tego podeszłam że od czegoś możnaby zacząć i zaczęłam od kom NK bo te badania immunologiczne są super drogie. Za NK w szpitalu UCK w Gdańsku płaciłam 205 zł
 
a ja myślałam, że to będzie tańsze:) skoro subpopulacje limfocytów kosztuje ok 300zł, to na to wychodzi, że najdroższe są NK. no nic, trzeba to przemyśleć i może bardziej opłaca się już zrobić całe subpopulacje. Zapytam u siebie w mieście ile to kosztuje i czy robią to w ogóle.
 
reklama
Agawaa kciuki zampodglsdanko żebyś tam dużo dobrych jajek miała :) i uważaj na siebie bo ty ciagle w drodze.
Bibi pamiętaj ze I weryfikacja to właściwie sprawdzenie PR betą nie można sie sugerować :)
Smerfeta ja tez cEkam na wieści:) a o której dr dzwoni zazwyczaj?
 
Do góry