reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Ja już po pierwszym zastrzyku gonapeptylu, wizyta 15, mam nadzieję że endo się ładnie złuszczy:sorry2:nie wiem czy przed stymulacją nie zbadam progesteronu. Encorton już biorę raz dziennie 5mg. Plus to co zawsze czyli DHEA 75 mg, koenzym Q10, selen, kompleks wit B, wit d, kwas foliowy 5 mg, spirulina oraz acard.
@ niby jest ale jeszcze nie mega rozkręcona:confused2:
W przyszłym tyogdniu mam serię terapii tzw Domancica, jest to u bioenergoterapeuty. A celem jest usuniecie blokad energetycznych, głównym powodem to oczywiście niepłodnośc i ku temu będzie skierowana terapia. Chodze na jogę i moja instrukotrka jest bardzo wykształconą osobą, mówią że leczy nawet nowotwory i inne trudne schorzenia, dobrze by było jakby mój M też chodził ale razme nie możemy opuścić firmy a po drugie mój niby wierzy w te rzeczy ale jakoś stoi obok:dry:
Ważne że ja sie odblokuje:-)

Genna gratuluję 4 maluszków, oby dalej się ładnie dzieliły:tak:
 
reklama
Anulla zrób od razu subpopulacje, bo podobno ten % jest najważniejszy a nie poziom nk, dowiedz się co dokładnie badają, jeżeli będziesz robiła u siebie bo mi doktorek zalecał u nich (zresztą u nas nie robią więc i tak wyboru dużego nie miałam).

Smerfeta to, że wyszły Ci komórki nk w normie nie oznacza, że ten % nk będzie ok. Ja też miałam w normie, zarówno nk jak i % i się ucieszyłam. Okazało się jednak, że dla staraczek normy są inne :confused: Może jednak zrób sobie jeszcze te subpopulacje przed transferem mrozaczka.

Kasik chyba troszkę mieszamy się w tej terminologii. Spojrzałam na skierowanie na badania od dr Suchanek jakie dostałam w luxmedzie. I mam tam napisane że jeśli będę robiła badania w szpitalu w UCK w Gdańsku (gdzie dr S też przyjmuje) to mam poprosić o komórki NK, a jeśli w invicta to mam dopisane ręcznie "--> subpopulacje". Więc chyba to jest jedno i to samo. Co do mojego wyniku to mój procent NK to 14% (norma 6-27) a wartość 0,23 (norma 0,10 - 0,67). Skoro jestem w środku to chyba jest ok :confused: Poza tym, przecież prof M do którego się wybieram jest "najlepszym immunologiem w kraju" (wg mojego doktora), kazał mi przywieźć wszystkie wyniki jakie tylko posiadam, więc zapytam :blink:
 
MAJ:

09.05.2014 Bernadka podglądanko
09.05.2014 anuszka wizyta przed crio
09.05.2014 Fasolkowa zabieg łyżeczkowanie

12.05.2014 anuszka wizyta przed crio
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
12.05.2014 AniaM odbiór wyników genetycznych
12.05.2014 Bibi II weryfikacja
13.05.2014 Magda_7891 wysoka beta
13.05.2014 Mimozama podglądanko
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
15.05.2014 GizaS wizyta
16.05.2014 Bibi III weryfikacja
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
20.05.2014 AniaM spotkanie z maluszkami (może będzie wiadomo kto tam jest)
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego

CZERWIEC :

13.06.2014 Hania wizyta
 
dziewczyny powodzenia na wizytach.
fasolkowa, udanego zabiegu.
Smerfeta, wydaje mi się też że masz wyniki ok:) Ja dziś podjadę do swojego szpitala zapytać czy to robia i za ile. Jak będzie w miarę tanio to zrobię same NK, jak nie, to do Invicty pojadę na całe subpopulacje. Taki mam plan, ciekawe czy go zrealizuję:-D
 
Dziewczynki kciukaski za wizyty :)
Magda możesz po podesłać e-mail do embriologów ? Bo nic nie dostałam, dr bedzie dzwonił ale nie wiem jak to bedzie pózniej
 
Cześć Dziewczyny!

po pierwsze wieeeelkie kciuki za wszystkie "dzisiejsze" dziewczyny!

ja byłam wczoraj po 20- tej na wizycie. Nie pisałam wczoraj, bo zanim przyjechałam do domku, to prawdziwie padlam na twarz:) wiec tak - pecherzyki rosną. Mam ok. 8 wielkości 15-16 mm, jeden 18,9, kilka małych pecherzykow ok 100 mm. Nakłuwac bedziemy wszystkie. Dostałam leki na dzisiaj i jutro, jutro na 8 rano jeszcze podgladanie, wieczorem zastrzyk i w pn punkcja. Dzisiaj mam urlop, a od poniedziałku ide na zwolnienie. Bardzo sie ciesze, bo musze odpoczac.

Caluje Was wszystkie.
 
reklama
Do góry